Jasnowidz Jackowski Krzysztof

Wiele razy Jasnowidz Jackowski przepowiadał mroczną przyszłość. I rzeczywiście, część jego proroctw się nie spełniła, ale część tak. Tym razem najbardziej znany polski wizjoner wypowiedział się na temat tego, co czeka nas w Polsce w najbliższym czasie. Chodzi o pieniądze.

Jaka nas czeka finansowa przyszłość? Jasnowidz Jackowski nie ma złudzeń

Podczas ostatniej wizji, Jackowski poruszył dwie, z jego punktu widzenia istotne kwestie. Pierwsza to gotówka, a druga, wciąż rosnąca inflacja i nowe podatki. Co tu dużo ukrywać, Jasnowidz Jackowski nie ma najlepszej dla nas przepowiedni.

Wizjoner przyznaje, że już wkrótce w Polsce możemy być świadkami dość dziwnej sytuacji. Rząd zdecyduje się wycofać z obrotu wszelką gotówkę, a wszystko ma zostać zastąpione wirtualną walutą. To poniekąd dlatego rząd podnosi inflację, obniża stopy procentowe, aby Polacy pozbywali się swoich oszczędności. To jeszcze nie wszystko, co zdaniem Jackowskiego nas czeka w bliskiej przyszłości. „I teraz idąc za tym, może się okazać, ze dużo ludzi pozbędzie się oszczędności, gotówki, inwestując w rzeczy, które można dotknąć.” – tłumaczy wizjoner.

Jasnowidz Jackowski zauważa także, że rząd ciągle będzie dokładał nam nowe podatki. „Oto mamy kryzys, mamy inflację, mamy bardzo zadłużone państwo. Rząd ma pełne prawo i będzie miał zrozumienie społeczeństwa. Rząd będzie nakładał nowe podatki. I ten podatek nie będzie musiał się nazywać „katastralny”, bo on dziwnie brzmi. Możemy zostać obwarowani podatkami za to, co posiadamy.” – przekazał. Jak widać, zdaniem Jackowskiego, rząd może zdecydować się nałożyć podatki na oszczędności Polaków. Czy tak będzie? O ujemnych stopach procentowych mówiło się sporo podczas kulminacyjnego momentu pandemii koronawirusa. Nikt jednak póki co, nie zdecydował się na ich wprowadzenie.

źródło: Pomponik.pl, Youtube

Zobacz również: