Prawo zakazujące kazirodztwa pomiędzy braćmi i siostrami powinny zostać zlikwidowanetwierdzi Miley Cyrus, która dodaje, że zakaz kazirodztwa „narusza prawa człowieka  i powinno przejść do historii, jak niewolnictwo i dyskryminacja osób trans„.

Kim jesteś, aby powiedzieć bratu i siostrze, którzy się kochają, że są w błędzie i nie powinni wyrażać tego w ten sposób? Nie wydaje mi się, żeby ktoś miał takie prawo – Miley Cyrus zbeształ zdziwioną niemiecką dziennikarkę radiową. – To jest 2018 rok. Myślałam, że jesteście liberalni w Niemczech – powiedział Cyrus, po tym, jak dziennikarka zasugerowała: –  Ludzkość uważa kazirodztwo za tabu z powodu dużej szansy na nieprawidłowości genetyczne u dzieci wynikające z takiego związku „.

ZOBACZ!  Pogorszył się stan zdrowia Królowej Elżbiety II. Jest w dobrych rękach

Och, proszę. Ludzkość nie uważa tego za tabu. To tylko nasze głupie, spięte społeczeństwa chrześcijańskie mają z tym problem.

Poproszony o wskazanie społeczeństw, które „nie uważa kazirodztwa za tabu„, Cryus roześmiał się i powiedział: –  Posłuchaj, musimy się wiele nauczyć od Bonobosa.

Bonobos to gatunek szympansa, który dzieli 98 procent swojego DNA z ludźmi i jest znany z bogatego życia seksualnego. Szympansy te nie tworzą trwałych związków monogamicznych i uprawiają seks bez względu na wiek lub płeć, z wyjątkiem unikania relacji między matką a jej dorosłymi synami.

ZOBACZ!  Stachursky namawia fanów do niebezpiecznych praktyk. Lekarze mówią wprost co o tym sądzą

Cyrus powtórzyła swoją tezę, że kazirodztwo jest bezpieczne i zdrowe, twierdząc, że rodzice mogą „ po prostu to zrobić „, jeśli ich nienarodzone dziecko jest niepełnosprawne lub ma nieprawidłowości genetyczne, ponieważ jego rodzice są blisko spokrewnieni: – W każdym razie nie chodzi tylko o dzieci. Możesz użyć gumy. Jeśli zajdziesz w ciążę i pojawią się problemy z dzieckiem lub cokolwiek innego, możesz po prostu przerwać to. 

Zapytana, czy mówi z własnego doświadczenia, Cryus powiedział: – Nie robiłam tego. Ale mam przyjaciela, który jest w długotrwałym związku seksualnym ze swoim bratem. Mogłabym opowiedzieć ci historię o tym, jak się połączyli, ale prawdopodobnie nie powinnam. Gdyż mogą wpaść w kłopoty przez nasze głupie prawamo.

Wychowali się w różnych miastach i nie wiedzieli, że są spokrewnieni. Mój przyjaciel powiedział, że seks był całkowicie elektryzujący, jak nic innego, czego kiedykolwiek doświadczyła. To było po prostu naturalne. Nic nie może być bardziej naturalne. Kiedy się dowiedzieli, że mają wspólnych rodziców, byli całkowicie zszokowani. Ale wiedzieli też, że między nimi jest coś cudownego. Więc oni po prostu poszli w tym kierunku.  Nie zamierzali odpuścić niesamowitej miłości, którą mają. I dlaczego mieliby to robić? 

kas

ZOBACZ!  To koniec "Zniewolonej". Pojawiło się oświadczenie, które wstrząśnie fanami serialu

 

1 KOMENTARZ

  1. Miley Cyrus i jej bełkot, coraz gorzej dzieje się z tymi ludzmi, cos im sie w głowach jebie. Za duzo narkotyków. Kiedys taki jeden znajomy powiedział mi że palaczom trawy po jakim czasie przestawiaja sie klepki, i potem dla nich jest obojetne czy to facet czy kobieta.

  2. z kim ten wywiad? z nią czy Jej ojcem? bo art głupkowato napisany, czytać się nie da. a nasze europejskie społeczeństwo jest bardziej zacofane niż chrześcijanie ;D wnioskuję z komentarzy 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ