Kolejne morderstwo dna nastolatce przez migranta wstrząsnęło Niemcami. Po zabójstwie  Marii Ladenburger  i Mii Valentin, została zamordowana Mireille B.  Wszyscy sprawcy morderstw byli afgańskimi migrantami.

17-latka została zadźgana nożem przez swojego afgańskiego chłopaka Ahmada (18 lat) w mieście Flensburg, stało się to w poniedziałek –  donosi niemiecka gazeta Bild.

Studentka została znaleziona z ciężkimi ranami kłutymi w jej mieszkaniu w dzielnicy Flensburg w poniedziałek wieczorem. Próby resuscytacji przez ratowników zakończyły się niepowodzeniem, dziewczyna zmarła na miejscu.

Przyjaciel rodziny Mireille mówi Bild: „Ahmad i Mireille byli parą od 30 stycznia 2016 roku. Mieli mnóstwo planów. Ale nie wszystko układało się między nimi dobrze. Mireille nie chciała nosić chusty na głowie i nawrócić się na islam. Za każdym razem, gdy chodził bez chusty, były między nimi awantury” – mówi przyjaciel i dodają, że „Ahmad był zazdrosnym kogutem”, który zawsze chciał ją kontrolować. „Kiedy się z nią spotkałem, dzwonił do niej co dwie minuty, żeby usłyszeć, co się dzieje”.

Według prokuratury, Ahmad G. przybył do Niemiec w 2015 roku, jako dziecko-uchodźca bez opieki. Rzecznik miasta Flensburga twierdzi, że wniosek Ahmada o azyl został odrzucony, ale on odwołał się od tej decyzji.

Mireille mieszkała sama w mieszkaniu, w którym została zamordowana. Zabójca przyznał, że to y spór o islam spowodował morderstwo.

ude