Sylwia Bomba zyskała coś więcej niż sympatię tysięcy fanów. Jak sama nieraz wspominała przez ostatnie lata zyskała także swoją wymarzoną figurę. Co więcej niedawno Sylwii urodziła się córeczka, ale i to nie przeszkodziło gwieździe w dążeniu do celu.

Sylwia Bomba już na dobre zadomowiła się w polskim show biznesie. Od lat współpracuje już z telewizją TTV, i bardzo dobrze radzi sobie ze swoją przyjaciółką Ewą przed kamerą Googlebox.

Jak podaje portal zyciorysy.pl „Bomba jest z zawodu fotografem. Dyplom magistra uzyskała na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L.Schillera w Łodzi. Na co dzień prowadzi własny biznes – agencją reklamową i profesjonalne studio fotograficzne Czarne Owce w Warszawie”.

ZOBACZ!  Zbigniew Zamachowski zupełnie sobie nie radzi. Córka aktora ruszyła z pomocą
ZOBACZ!  Niepokojące słowa Ewy Krawczyk. Wdowa po Krzysztofie Krawczyku nie radzi sobie

Sylwia Bomba pokazała jak wyglądała 10 lat temu!

Jak deklaruje ona sama podczas metamorfozy pozbyła się 30 zbędnych kilogramów. Sylwia Bomba goszcząc niedawno na kanapie u Kuby Wojewódzkiego wyjawiła, iż przez swój wygląd nie najlepiej wspomina relacje z rówieśnikami z czasów szkolnych.

Co prawda zdjęcie, które dodała jest sprzed około 10 lat, a więc Sylwia była wówczas już 20-stce. Gwiazda sama zapytała się fanów co sądzą o jej przemianie. W główniej mierze chwalili Bombę za samozaparcie w dążeniu do zmiany. Nie obeszło się jednak też bez  negatywnych komentarzy. Wielu zarzuca jej, iż taki efekt osiągnęła tylko dzięki pieniądzom. Z tego też pod zdjęciem celebrytki wywiązała się też dość spora dyskusja. A wy jak sądzicie?

„Kiedy myślisz, ze już nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć… to koleżanka podsyła Ci zdjęcie” – stwierdziła gwiazda w opisie pod instagramowym zdjęciem.

ZOBACZ!  Przerażające sceny w domu Beaty Kozidrak. Wszystko wyjawił jej przyjaciel
ZOBACZ!  Przerażające sceny w domu Beaty Kozidrak. Wszystko wyjawił jej przyjaciel

Zobacz również: