Sylwia Bomba zyskała coś więcej niż sympatię tysięcy fanów. Jak sama nieraz wspominała przez ostatnie lata zyskała także swoją wymarzoną figurę. Co więcej niedawno Sylwii urodziła się córeczka, ale i to nie przeszkodziło gwieździe w dążeniu do celu.

Sylwia Bomba już na dobre zadomowiła się w polskim show biznesie. Od lat współpracuje już z telewizją TTV, i bardzo dobrze radzi sobie ze swoją przyjaciółką Ewą przed kamerą Googlebox.

Jak podaje portal zyciorysy.pl „Bomba jest z zawodu fotografem. Dyplom magistra uzyskała na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L.Schillera w Łodzi. Na co dzień prowadzi własny biznes – agencją reklamową i profesjonalne studio fotograficzne Czarne Owce w Warszawie”.

ZOBACZ!  Agata Młynarska długo to ukrywała, teraz opowiada w szczegółach. "Wyrzuciło mnie na skraj rozpaczy"
ZOBACZ!  Katarzyna Dowbor dementuje plotki. Zdradziła tajemnice programu "Nasz nowy dom"

Sylwia Bomba pokazała jak wyglądała 10 lat temu!

Jak deklaruje ona sama podczas metamorfozy pozbyła się 30 zbędnych kilogramów. Sylwia Bomba goszcząc niedawno na kanapie u Kuby Wojewódzkiego wyjawiła, iż przez swój wygląd nie najlepiej wspomina relacje z rówieśnikami z czasów szkolnych.

Co prawda zdjęcie, które dodała jest sprzed około 10 lat, a więc Sylwia była wówczas już 20-stce. Gwiazda sama zapytała się fanów co sądzą o jej przemianie. W główniej mierze chwalili Bombę za samozaparcie w dążeniu do zmiany. Nie obeszło się jednak też bez  negatywnych komentarzy. Wielu zarzuca jej, iż taki efekt osiągnęła tylko dzięki pieniądzom. Z tego też pod zdjęciem celebrytki wywiązała się też dość spora dyskusja. A wy jak sądzicie?

„Kiedy myślisz, ze już nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć… to koleżanka podsyła Ci zdjęcie” – stwierdziła gwiazda w opisie pod instagramowym zdjęciem.

ZOBACZ!  Zmarł kolejny aktor z "Kiepskich". Stanisław Wolski miał 72 lata
ZOBACZ!  Justyna Żyła wyjawiła sekret z lat młodości. To wydarzyło się kiedy była niepełnoletnia