Sylwia Bomba zyskała coś więcej niż sympatię tysięcy fanów. Jak sama nieraz wspominała przez ostatnie lata zyskała także swoją wymarzoną figurę. Co więcej niedawno Sylwii urodziła się córeczka, ale i to nie przeszkodziło gwieździe w dążeniu do celu.

Sylwia Bomba już na dobre zadomowiła się w polskim show biznesie. Od lat współpracuje już z telewizją TTV, i bardzo dobrze radzi sobie ze swoją przyjaciółką Ewą przed kamerą Googlebox.

Jak podaje portal zyciorysy.pl „Bomba jest z zawodu fotografem. Dyplom magistra uzyskała na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L.Schillera w Łodzi. Na co dzień prowadzi własny biznes – agencją reklamową i profesjonalne studio fotograficzne Czarne Owce w Warszawie”.

[irp]

[irp]

Sylwia Bomba pokazała jak wyglądała 10 lat temu!

Jak deklaruje ona sama podczas metamorfozy pozbyła się 30 zbędnych kilogramów. Sylwia Bomba goszcząc niedawno na kanapie u Kuby Wojewódzkiego wyjawiła, iż przez swój wygląd nie najlepiej wspomina relacje z rówieśnikami z czasów szkolnych.

Co prawda zdjęcie, które dodała jest sprzed około 10 lat, a więc Sylwia była wówczas już 20-stce. Gwiazda sama zapytała się fanów co sądzą o jej przemianie. W główniej mierze chwalili Bombę za samozaparcie w dążeniu do zmiany. Nie obeszło się jednak też bez  negatywnych komentarzy. Wielu zarzuca jej, iż taki efekt osiągnęła tylko dzięki pieniądzom. Z tego też pod zdjęciem celebrytki wywiązała się też dość spora dyskusja. A wy jak sądzicie?

„Kiedy myślisz, ze już nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć… to koleżanka podsyła Ci zdjęcie” – stwierdziła gwiazda w opisie pod instagramowym zdjęciem.

[irp]

[irp]

Zobacz również: