Beata Kozidrak
fot. Instagram

„Biała armia”, „Piechotą do lata”, „Co mi Panie Dasz”, „Nie ma wody na pustyni” to największe przeboje zespołu Bajm, którego współzałożycielką i wokalistką jest Beata Kozidrak. Zna je i nuci każdy nas. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, jak trudne były początki kariery muzycznej Beaty Kozidrak i z jakimi trudnościami musiała zmagać się przez wiele lat. Teraz liderka Bajmu postanowiła się otworzyć i zerwać z demonami przeszłości.

Beata Kozidrak bez tajemnic o swojej bolesnej przeszłości

Już wkrótce do księgarni w całym kraju trafi autobiografia Beaty Kozidrak pod nazwą „Beata. Gorąca krew”. Premiera książki zbiegnie się z 61. urodzinami Kozidrak w dniu 4 maja 2021 roku. Wokalistka Bajmu na łamach książki postanowiła zerwać z demonami przeszłości. Bardzo szczerze opowiedziała w niej o swoim życiu, trudnych początkach kariery a także o hucznym rozwodzie. Z tego, co idzie usłyszeć, przykładając ucho, niektóre fragmenty wzruszają do łez. Wiemy, co tam się znajduje.

O premierze książki poinformowała między innymi sama Beata Kozidrak w swoich mediach społecznościowych. „Moim marzeniem było napisać książkę, ale nigdy nie miałam czasu aby to zrobić. Gdy nadeszła pandemia i zamknięto nas w domach, pomyślałam że to jest właśnie ten czas. Jestem niesamowicie szczęśliwa, że 4 maja, w moje urodziny będzie premiera. To taki prezent dla siebie, ale również i dla Was – moi Kochani” – napisała Kozidrak.

O czym właściwie jest książka? To bolesne rozliczenie Beaty Kozidrak z przeszłością. Znajdziemy w niej dosłownie wszystko. Jak donosi Radio Złote Przeboje, Beata Kozidrak zamieściła tam bolesne wspomnienia o tym, jak była nastolatką, pełną kompleksów i nieśmiałości. Opisuje krok po kroku swoją przemianę, drogę na wielką scenę. Ale nie tylko.

W książce „Beata. Gorąca krew” znajdziemy także fragmenty odnośnie wyczerpującej walki Kozidrak z presją sukcesu. O tym, jak była pod nieustanną obserwacją paparazzich i plotkarskich mediów. Jest też dość spory fragment o dniu rozwodu, który, jak donosi Radio Złote Przeboje jest klamrą całej opowieści.

źródło: Radio Złote Przeboje, Facebook, mat. prasowe

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia w Tatrach. Wystarczyły sekundy. Nie żyją dwie osoby, trzecia cudem się uratowała
  2. Kaczyński będzie zmuszony oddać władzę? Ta informacja spadła jak grom z jasnego nieba
  3. To dla niej z „Dance, dance, dance” wyleciała Anna Mucha? Padło nazwisko nowej jurorki

Zobacz również: