Dance, Dance, Dance

„Dance, dance, dance” z nową jurorką? Jak ujawnił jeden z tabloidów, władze TVP chcą postawić na młodą i utalentowaną gwiazdę. To właśnie ona ma zająć miejsce Anny Muchy. 

„Dance, dance, dance” ze zmianami

Przypomnijmy, iż taneczne show telewizji publicznej budzi ogromne emocje. Co ciekawe, nie dotyczą one uczestników, których nazwiska poznaliśmy już jakiś czas temu. Mowa o zmianach personalnych w jury programu „Dance, dance, dance”.

Niespodziewanie okazało się, iż z hitem TVP musiała pożegnać się Anna Mucha. Przypuszczalnie odejście aktorki związane było z jej zbyt wygórowanymi oczekiwaniami odnośnie wynagrodzenia. Wydaje się, że spory wpływ na decyzję o rezygnacji z Muchy miały również jej dość kontrowersyjne wypowiedzi na temat występów uczestników show. Niejednokrotnie gwiazda w niesmaczny sposób komentowała taneczne popisy kolegów w „Dance, dance, dance”.

W związku z wakatem w składzie jury, w mediach pojawiła się giełda nazwisk potencjalnych następczyń Anny Muchy. Zdaniem dziennikarzy, władze telewizji publicznej najchętniej wybrałyby kogoś życzliwego i lubianego w naszym kraju.

Być może z tego powodu plotkuje się o tym, iż miejsce Muchy w „Dance, dance, dance” zajmie Katarzyna Cichopek. Cichopek? Całkiem możliwe. TVP promuje prowadzących „Pytania na śniadanie” i wsadza ich, gdzie tylko się da. Hakiel? Marne szanse… To jakaś plotka.” – czytamy na popularnym portalu.

Jednakże w kuluarach pada jeszcze jedno nazwisko.TVP chciałoby w jury utytułowaną i utalentowaną tancerkę. Do udziału w show postanowili namówić Klaudię Antos – tancerkę samej królowej latynoskich rytmów, Jennifer Lopez. Rozmowy są na zaawansowanym etapie.” – przyznają dziennikarze.

Tańczyła z samą J. Lo

Z pewnością zastanawiacie się kim jest Klaudia Antos? Po pierwsze, kobieta jest tancerką, która ma koncie uczestnictwo w programie TVN „You can dance”. Polka stała się znana szerszej publiczności na początku lutego br. Właśnie wtedy zatańczyła u boku Jennifer Lopez podczas finału Supper Bowl. Trzeba przy tym podkreślić, że finał ten to jedno z najważniejszych sportowo-rozrywkowych wydarzeń w Stanach Zjednoczonych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KLAUDIA ANTOS (@klaudiaantos)

Co ciekawe, już teraz internauci snują teorie, iż to właśnie z powodu Antos, telewizja publiczna zrezygnowała z udziału Anny Muchy w „Dance, dance, dance”. Ciekawe co na to sama zainteresowana.

Źródło: Pudelek, Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejnych trzech posłów poza partią. Jarosław Gowin traci siły w Sejmie
  2. Nie żyje młoda polska aktorka. Grała między innymi w „M jak miłość” czy „Klanie”
  3. -63 stopni Celsjusza w Polsce? To nie żart. Meteorolodzy ostrzegają przed zabójczym mrozem

Zobacz również: