Dziennikarze Polsat News opisali sytuację, która rozegrała się w Łodzi. Radiowóz potrącił mężczyznę przechodzącego przez przejście dla pieszych. Część internautów jest zaszokowana finałem całej sprawy. Kierowcy radiowozu – mówiąc wprost – upiekło się.

Policyjny radiowóz potrącił pieszego w Łodzi

Nagranie możesz zobaczyć na końcu artykułu. Starszy mężczyzna przechodził przez przejście dla pieszych przy rondzie Sybiraków w Łodzi. Nagle radiowóz ruszył i potrącił mężczyznę. Na całe szczęście skończyło się tylko na strachu, a pieszemu nic się nie stało. „Pieszy ominął stojący na środkowym pasie autobus, a następnie próbując obejść stojący na lewym pasie radiowóz, został przez niego potrącony i upadł na jezdnię.” – czytamy w relacji Polsat News.

Wszystko zostało zarejestrowane przez kamerę samochodową w pojeździe, który na światłach stał bezpośrednio za radiowozem. Nagranie trafiło do sieci i jest szeroko komentowane przez internautów. Część osób jest wręcz zbulwersowana, że policjant, kierujący radiowozem nie poniósł żadnych konsekwencji.

„Jak widać, nic, co ludzkie, nie jest nam obce. Przykład na to, jak bardzo trzeba uważać na drodze.” – komentuje łódzka policja. „Na miejsce wezwani zostali policjanci obsługujący zdarzenia drogowe. Przeprowadzono szczegółowe oględziny. Kierujący radiowozem oraz pieszy byli trzeźwi. Na tym etapie sprawę zakończono pouczeniem kierującego.” – przekazali policjanci stacji Polsat News.

Całe zajście możecie zobaczyć na poniższym nagraniu.

źródło: Polsat News

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W Rosji pojawił się nowy wirus. Bardzo wysoka śmiertelność. W pilnym trybie zawiadomiono WHO
  2. Można zyskać do kilku tysięcy złotych w ramach dodatkowej ulgi. Czas tylko do końca kwietnia
  3. Czołowy polityk opuszcza Platformę Obywatelską. Chodzi o aborcję, za nim pójdą kolejni?

Zobacz również: