Bracia Sekielscy znani przede wszystkim ze swoich kontrowersyjnych produkcji, nie zwalniają tempa. Jak tłumaczyli ostatnio na wizji programu „Sekielski Sunday Night Live” powstają już plany co do utworzenia własnego studia. Humory zdecydowanie dopisywały wczorajszego wieczoru braciom.

Sekielscy zasłynęli przede wszystkim filmami „Tylko nie mówi nikomu” oraz „Zabawa  chowanego”. Całkiem niedawno ukazała się także nowa produkcja „Rok we mgle”, opowiadająca rzeczywistość w jakiej obecnie żyjemy.

Rodzeństwo jednak nie rezygnuje też z obecności w mediach społecznościowych. Kanał SEKIELSKI NA YouTubie ma już ponad 300 tysięcy subskrybentów. Wspomniany niedzielny program można sobaczyć też na Facebooku.

[irp]

Sekielscy kpią z Dudy

„Dlaczego Agata Duda byłaby lepszym prezydentem od Andrzeja Dudy?” – zapytał brata już na początku Tomasz Sekielski, po czym szybko odpowiedział: „Bo by się nie odzywała”.

Co prawda miał być to przytyk do ostatnich wypowiedzi prezydenta RP co do działań policji na strajkach. Mówił wówczas, iż polscy funkcjonariusze są profesjonalni, ponieważ nikt nie zginął. Jednak żart ma potencjał na dużo więcej interpretacji.

Do prezydenta bracia Sekielscy wrócili ponownie przy okazji omawiania artykułu w tygodniku braci Karnowskich. Jak się okazuje Andrzej Duda wystawił w nim rządowi za walkę z pandemią 4+.

A jaką ocenę wystawił sobie prezydent? Szóstkę” – opowiadał z kolei Marek, kładąc akcent na pierwszą głoskę. Pij nie do czego innego jak narciarstwo, będące ulubionym sportem naszego prezydenta. Nawiązanie dotyczyło też ostatnio zamkniętych stoków.

[irp]

Zobacz również: