92-letnia matka Eltona Johna na miesiąc przed śmiercią zmieniła testament na niekorzyść syna.  Nie pozwoliła dziedziczyć także synom wokalisty: Zachary’emu i Eliaszowi oraz  jego mężowi – ujawnia The Sun.

Duży spadek otrzymał natomiast były asystent i kierowca gwiazdy,  Bob Halley – którego Eltona zwolnił w 2008 roku, co  wywołało rodzinną awanturę. Sheila Farebrother zapisała mu połowę  majątku, w wysokości 534 000 funtów.

Druga połowa została podzielona pomiędzy przyrodniego brata legendy rocka, Fryderyka Farebrother oraz  przyjaciółką Sheili, Deborah Woodward.

ZOBACZ!  Pogorszył się stan zdrowia Królowej Elżbiety II. Jest w dobrych rękach

Co prawda Elton John ma majątek wart 300 milionów funtów, ale ta decyzja zapewne go zabolała.   Sheila zmieniła swoją wolę zaledwie na trzy tygodnie przed śmiercią – zostawiając Eltonowi  jednie dwie urny i kilka rodzinnych zdjęć. Testament został podpisany 10 listopada – 24 dni przed śmiercią w zeszłym roku 4 grudnia. Jednak dopiero teraz wszyło to na jaw.

ZOBACZ!  Kurdej-Szatan skrywała to latami. Do wszystkiego przyznała się przed kamerą

Sheila Farebrother  w 2015 roku powiedziała, że bardziej myślała o Bobie Halleyu niż o swoim własnym synu.

Było to  wynikiem związku Eltona Johna z Davidem Furnishem, którego matka gwiazdora nie akceptowała.  Co doprowadził do konfliktu  między nią a synem, który trwał prawie dekadę.

Piosenkarz powiedział  przed laty o swojej matce: – Nie nienawidzę jej, ale nie chcę już jej w moim życiu. 

Udało  im się pogodzić dopiero w zeszłym  roku, kiedy John trafił do szpitala po zarażeniu się niebezpieczną bakterią w Ameryce Południowej.  Artysta zawdzięcza wiele swojej matce. Kobieta uwielbiała kolekcjonować płyty, dzięki czemu młody Elton John miał dostęp na co dzień do różnorodnej twórczości. W ten sposób narodziła się w Brytyjczyku pasja do muzyki. To właśnie Farebrother wspierała go i i pomagała na początku kariery.

ZOBACZ!  Książę William podjął zaskakującą decyzję. To będą smutne święta w brytyjskiej rodzinie królewskiej

eps

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ