NORWEGIA: Nastolatka zmasakrowała migranta, który ją molestował

0

 

19-latka z Norwegii została uniewinniona przez sąd za pobicie migranta, który złapał ją za pośladki. Nastolatka wymierzyła mu potężny cios, którym złamała mu nos a potem dodatkowo skopała zboczeńca.
Do zdarzenia doszło w  Grimstad. Kobieta zeznała, że na ulicy zaczepił ja śniady mężczyzna, który zaczął ją bezceremonialnie molestować. Niewiele się zastanawiając uderzyła go pięścią w twarz,  a potem w ruch poszły nogi.
Kobieta przyznała podczas przesłuchania, że była pijana i wściekła, ale zaprzeczyła, że ​​pobiła mężczyznę. Chociaż z powodu wypitego wczesnej alkoholu nie wie dokładnie, jak zareagowała. Mężczyzna też  nie wyjaśnił  sądowi szczegółów zajścia, prawdopodobnie dlatego, że na sali sądowej była jego żona i jej ojciec.
Jednak  świadek potwierdził, że 19-latka pobiła uchodźcę. Jak się okazało miał on złamaną kość nosową.
Kobieta została oskarżona o spowodowanie obrażeń ciała, a prokurator zażądał dla niej 75-dniowego wyroku pozbawienia wolności, co miałoby być odpowiednią karą za przemoc, którą zadała mężczyźnie. Ale sąd miał inną opinię i uniewinnił 19-latkę.
Prokurator ma teraz 14 dni na podjęcie decyzji, czy należy wnieść odwołanie od wyroku uniewinniającego. Kobieta mówi, że jest szczęśliwa, że ​​została uniewinniona i ma nadzieję, że sprawa się na tym zakończy.
Per Sandberg, z Partii Postępu, powiedział niedawno, że kobiety powinny po prostu bić mężczyzn, którzy je zaatakowali, najlepiej w miejscach publicznych, gdzie upokorzenie byłoby większe.  19-latka po prostu poszła za jego radą.
er

BRAK KOMENTARZY

  • Nie ma czegoś takiego jak duma z rasy. A jeśli sprawca był Arabem, to był tej samej rasy co ona, bo Arabowie, Żydzi, Irańczycy i Hindusi to jest jedna i ta sama rasa biała

   • Właśnie że jest coś takiego jak duma z własnej Rasy. Arabowie i żydzi to semici, Irańczycy to plemiona arioirańskie, zaś Hindusi i wszyscy Europejczycy to ludy indoeuropejskie, zwane też ludami aryjskimi. Jeśli się nie znasz na tym, to nie wypowiadaj się w tej kwestii, albowiem tylko się ośmieszasz. Do rasy aryjskiej należą zatem Słowianie, Germanie, Celtowie, Bałtowie, ludy romańskie , plemiona uralskie (południowe jak Węgrzy, Mordwinowie, oraz północne jak np. Finowie i Estończycy). Nasze języki którymi się posługujemy, wychodzą ze wspólnego pnia – z języka praindoeuropejskiego. Jest na Uniwersytecie Łódzkim instytut filologii klasycznej, w ramach którego funkcjonuje katedra języków indoeuropejskich. Poducz się trochę, zanim zaczniesz się wypowiadać na takie tematy.

    • Nie ma czegoś takiego jak duma z rasy ponieważ duma z czegoś na co nie ma się wpływu ani co nie jest swoim własnym osiągnięciem jest głupotą. To w końcu rasy, czy ludy i plemiona, lub wspólnoty językowe? Antropologiczne Europejczycy, Arabowie, Żydzi, Hindusi i Irańczycy to jedna i ta sama rasa biała i taki jest akurat fakt

     • Co mi tu z antropologią wyjeżdżasz, skoro ja wiem swoje. Jestem dumny z bycia Aryjczykiem, Słowianinem i Polakiem (zawsze w tej kolejności!) bo mam z czego być dumny – wszystkie prawie osiągnięcia cywilizcji, nauka itd. są właśnie dziełem nas – Aryjczyków i naszych ciotecznych braci – Azjatów wschodnich. Tylko my i Azjaci wschodni jesteśmy najbardziej twórczy i kreatywni w przeciwieństwie do Arabów i czarnuchów dupczących kozy. To nasza Rasa przoduje we wszystkim.

     • Rasy to antropologia. Nie jesteś żadnym aryjczykiem ani słowianinem ponieważ oni już nie istnieją. To nie są osiągnięcia rasy, ani twoje ani moje tylko tych jednostek których one są. Arabowie nie są żadną osobną rasą

    • Jacku czy ty wiesz co to historia? Miałeś z nią do czynienia? Wiesz, że to dzięki osiągnięciach Wielkich Arabów żyjemy gdzie żyjemy? Ty się poducz, czytasz jakieś spiskowe teorie o śmiesznych aryjczykach. ”wszystkie prawie osiągnięcia cywilizacji, nauka itd. są właśnie dziełem nas Aryjczyków”- Proszę zabij się człowieku, jak można takie bajki pisać. Nie zaliczaj ludów romańskich do tych aryjskich brudasów, plisss. Śmieszny aryjski podczłowieczku wpisz sobie w wyszukiwarce ”Osiągnięcia Muzułmanów”.

    • ”Tylko my i Azjaci wschodni jesteśmy najbardziej twórczy i kreatywni w przeciwieństwie do Arabów i czarnuchów”- Jacuś, aryjczycy to rasa, która prawie nic nie osiągnęła. ”Aryjczycy” mam na myśli blondynów o jasnych oczach jakby coś. Ludzie o ciemnych włosach i ciemnych oczach tworzyli cywilizacje i wielkie imperia nie śmieszni blondyni którzy w tym czasie żyli w chatkach z słomy. Rzymianie mieli ciemne włosy(czarne), ciemne oczy(brązowe,czarne), śniadą skórę. Tak samo Persowie, Babilończycy, Żydzi, Egipcjanie, Chińczycy, Japończycy i Grecy. Ludy żyjące na skandynawi były bardzo prymitywne i zacofane. Aryjczycy to rasa, która nie ma osiągnięć, nie może się się równać z rasą Semicką, ludami Romańskimi, Grekami i Azjatami. A co do murzynów to masz rację. Pozdro.

 1. Kiedyś czytałem wspomnienia gościa z okupacyjnej armii czerwonej w Afganistanie!!! Pisał on o tym jak widzieli przejeżdżając chłopa,który starym radłem ciągniętym przez byka( czy co tam żyje),orał swoje poletko, a na rączce od radła miał przewieszone radio,z którego wył muezzin!!! Proszę nie piszcie mi,że antropologicznie mamy z nim coś wspólnego!!! Ten Rosjanin mimo wszystko uważał,że od muzułmanów nic się nie możemy nauczyć!!! A w razie zwycięstwa islamu świat zatrzymałby się na średniowieczu!!!

 2. Pewnie miała aryjską urodę jak przystało na skandynawkę. A wiadomo, że Arabowie gardzą aryjczykami i mogą sobie robić z nimi co tylko chcą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ