W ciągu godziny 17- letnia  dziewczyna stała się ofiarą trzech gwałtów, w tym jednego zbiorowego. Stało się to gdy wyszła  z  klubu nocnego w londyńskiej dzielnicy Tower Hamlets, East Londyn.
Nastolatka została zaatakowana trzykrotnie pomiędzy 23:55 w piątek, 29 września, a około 00:55 w sobotę, 30 września.
Policja twierdzi, że mogła być pod wpływem narkotyków lub innych środków odurzających. Próbowała wrócić do centrum Londynu, kiedy została zaatakowana i trzykrotnie zgwałcona przez pojawiających się na nagraniu mężczyzn.  Ledwie skończył i odszedł jeden gwałciciel, to pojawiał się kolejny. Ostatni gwałt nastąpił około godziny 00:45, policjanci uważają, że był on z udziałem dwóch lub trzech mężczyzn. Nastolatkę gwałcono między samochodami stającymi na ulicy. W końcu jakiś  przechodzień zobaczył dziewczynę leżącą na ziemi i wezwał policję. Fragmenty odzieży dziewczyny leżały wokół niej.
Detektyw inspektor Suzanne Jordan powiedziała: – To jest straszliwa wielokrotna napaść na młodą kobietę, która po prostu zmierzała w nocy do domu.  Chciałbym prosić każdego, kto rozpozna mężczyzn na nagraniu, aby skontaktował się z nami w trybie pilnym.

Zobacz również: