SZWECJA: 19-latka zaprosiła bezdomnych, aby się wykąpali i najedli a oni ją zgwałcili

8

19-letnia kobieta ze szwedzkiego  miasta Ornskoldsvik zaprosiła do domu   trzech żebrzących uchodźców. Zrobiło jej się ich żal i postanowiła ich nakarmić. Ale zamiast okazać wdzięczność goście ją zgwałcili.

To było w minioną sobotę, kobieta poznała trzech mężczyzn w Örnsköldsvik. Zaprosiła ich do domu, aby mogli spać, brać wziąć prysznic i coś zjeść.

Na miejscu goście postanowili zgwałcić gospodynię. Mimo że kobieta, według policji, nie dokonała żadnych seksualnych zachęt.

– W niedzielę aresztowano trzech mężczyzn.  Technicy kryminalistyczni byli na miejscu i przeprowadzili dochodzenie –  mówi Mikael Ahrtzing z policji.

Policja zatrzymał 3 mężczyzn w wieku około 20 lat, wszyscy trzej wypierają się dokonania gwałtu zbiorowego.

– Okoliczności i dowody nie pozostawiają złudzeń, że doszło  do  zgwałcenia – mówi Mikael Ahrtzing.

friatider.se

8 KOMENTARZE

  1. Powinni tą tępą dzidę przez miesiąc tam gwałcić !! Pewnie sama chciała bo która przy zdrowych zmysłach by cipatych do chałupy wpuściła ?? Ha ha

    • Jej błąd, wyznania tj. religii dziewczyny nie znamy. Może wychowana została w duchu chrześcijańskiego altruizmu. Młódka, bez życiowego doświadczenia. Zaufała. Teraz wie, że nie należy pomagać, ani być idealistką.

    • To nie jej wina, tylko systemu, który ciągle, jak słyszymy w mediach, obstaję za uchodźcami. Aby to lepiej zrozumieć, że dzieci są naiwne, mam nadzieję, iż gdy dorośniesz w dobie masówki pornograficznej zobaczysz jak twoje dzieci będą się publicznie sprzedawały, właśnie przez naiwność i kulturalny wpływ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ