Zły dotyk lewicy

0
Sojusz Lewicy Demokratycznej, który definitywnie zniknął z sejmu, postanowił  widowiskowo zakończyć swój rachityczny żywot. I popełnić – w świetle fleszy i kamer – zbiorowe, publiczne samobójstwo.
Edukacja seksualna od przedszkola do matury, prawo do przerywania ciąży do 12 tygodnia, refundację antykoncepcji od 15 roku życia oraz powszechna opieka geriatryczna – takie pomysły znalazły się  programie SLD zaprezentowanym w minioną sobotę podczas Rady Krajowej Sojuszu. Postulat opieki geriatrycznej doskonale rozumiem, ze względu na średnią wieku członków tej partii. A i młodzieżówka Sojuszu, to z grubsza 40 +. Może zatem wkroczenie lewicowych aktywistów na teren przedszkoli ma być ratunkiem dla dogorywającego ugrupowania?
Zanosi się na to, że lewacy szykują krucjatę ze świerszczykami zamiast elementarzy. Mam przy tym nieodparte wrażenie, że niektórzy z nich chcieliby osobiście uczyć dzieci sztuki kochania. Ot, cała ich filozofia, przewidywalna jak uderzenie cepem. Na wszystkie problemy najlepsza jest demoralizacja narodu! I to już od przedszkola aż do matury. Nastolatki od dziecka trzeba faszerować środkami antykoncepcyjnymi, a potem gdy mają rozwalony organizm i nie mogą zajść w ciążę, to zafundować in vitro. Proponuję jeszcze do programu SLD dorzucić refundowanie przez państwo abonamentów do agencji towarzyskich dla piętnastolatków. To zapewne  przysporzy lewicy wielu nowych  wyborców.
I niech jeszcze zalegalizują pedofilię! Bo zdaje się do tego to wszystko zmierza. W tym środowisku chyba sporo jest takich, którzy marzą o seksualności najmłodszych? Bowiem co jakiś czas osobnicy o jawnie zwichrowanej psychice domagają się, aby np. w ramach wychowania seksualnego „dzieci masturbowały się podczas leżakowania”.  Swego czasu takie pomysły miała Wanda Nowicka (SLD, UP, Ruch Palikota). Wtórowała jej niezawodna Magdalena Środa, która uważa, że  szkolenia seksualne przedszkolaków są niezbędne, aby rozpoznawały co to jest „zły dotyk”.  Idźmy dalej, dziewczynki od maleńkiego trzeba uczyć, czym jest aborcja. A gdy dziadek zdenerwuje wnuka, dobrze aby mały wiedział, co to jest eutanazja.
Może też od razu nauczmy czterolatka, jak rozpoznawać materiały wybuchowe, wyszkolmy go w sztukach walki, nauczmy bezbłędnie rozpoznawać i klasyfikować narkotyki. Przeprowadźmy też szkolenie w zakresie stosowania i interpretacji kodeksów karnego i cywilnego. Gdy nasze dziecko rozpocznie naukę w szkole podstawowej, będzie miało jak znalazł. W wieku 10 lat skutecznie wyręczy policjanta, prokuratora i sędziego – razem wziętych. Mając 12 lat będzie w stanie bronić ojczyzny w elitarnych jednostkach specjalnych. Zaś w wieku 18 lat trafi na oddział zamknięty szpital psychiatrycznego, albo palnie sobie w łeb z granatnika, w który go zaopatrzy Magdalena Środa na wypadek, gdyby popełnił jakiś błąd i w dzieciństwie nie rozpoznał „złego dotyku” swojego ojca całującego go w czoło na dobranoc.
Politycy lewicy – puknijcie się w czoło!
Janusz Szostak

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ