Będziesz patrzeć, jak gwałcimy twoją dziewczynę

1

Sześciu napastników przyszło z konkretnym zamiarem. Planowali zgwałcić 25-latkę i obrabować domowników.  Jeden z mężczyzn wszedł do domu przez małe okienko, po czym otworzył przesuwne szklane drzwi dla swoich wspólników.

Albert John (23 lata) i jego dziewczyna, Nanna Viviers (25 lat), zostali zaatakowani w  domu, w Baillie Park w RPA, około 2:30 w sobotę przez sześć czarnych mężczyzn uzbrojonych w noże, klucze do rur i broń palną. W tym dniu  Nanna skończyła 25 lat.

Jacques Viviers – ojciec Nany, rolnik z Ventersdorp, powiedział, że Nanna została wyrwana ze snu. Sześciu czarnoskórych mężczyzn stało wtedy w pobliżu jej łóżka.

Mężczyźni złapali i przytrzymali parę: –  Nanna próbowała uspokoić sytuację, ale napastnicy przystąpili do ataku za pomocą kluczy do rur – powiedział Viviers.

Napastnicy  Rzucili Alberta na łóżko i powiedzieli:-  Dziś wieczorem będziesz patrzeć, jak gwałcimy twoją dziewczynę.

Nanna zaczęła walczyć, nawet wyrwała się zboczeńcom i uruchomiła przycisk alarmu. Mężczyźni złapali wówczas dwa telefony komórkowe i portfel Johna i uciekli. W tym czasie sąsiedzi usłyszeli krzyki Nanny i ochrona odpowiedział na sygnał alarmu.

Pobici Albert i Nanna zostali przyjęci do szpitala Mediclinic Potchefstroom, ale w sobotę Nanna została przeniesiona do szpitala Netcare Unitas w Pretorii.

Jej kość policzkowa zostały złamane podczas ataku. Albert doznał urazów głowy, jak również siniaków na całym ciele.

Policjia do tej pory nie zatrzymała sprawców.

eps

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ