Policyjni wywiadowcy zatrzymali 31- letniego mężczyznę podejrzewanego znęcanie się i bicie swojej partnerki. Będąca w ciąży kobieta z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci złożyli do prokuratora wniosek o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi on teraz w areszcie śledczym.
Policyjni wywiadowcy na jednej z piaseczyńskich ulic zatrzymali 31- letniego mężczyznę. Z policyjnych ustaleń wynika, że jest on podejrzewany o znęcanie się nad będącą w ciąży swoją życiową partnerką
Z materiałów sprawy wynika, że jego zachowanie wobec kobiety było wyjątkowo brutalne. Zadawał jej uderzenia po całym ciele używając przy tym także różnych narzędzi.
Kobieta z licznymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.
Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego przedstawili mu zarzuty karne za znęcanie się nad osobą najbliższą, narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia, a także za znęcanie się nad psem należącym do poszkodowanej.
Do prokuratury wpłynął wniosek o zastosowanie wobec 31- latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do złożonego wniosku i najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi teraz w jednym z aresztów śledczych.

KSP

Zobacz również: