Amerykańska studentka, Miranda Andersson, otrzymała polecenie opuszczenia Szwecji, gdy przez krótki czas nie miała dość pieniędzy na koncie bankowym.

Andersson, który studiuje na Uniwersytecie w Uppsali, przelała trochę pieniędzy na konto swoich rodziców w Stanach Zjednoczonych. W związku z tym jej saldo spadło poniżej 10 126  USD. Jest to  kwota, którą  powinni mieć na koncie bankowym studenci zagraniczni, aby uzyskać zezwolenie na pobyt w Szwecji.

Amerykańska studentka natychmiast przelała  pieniądze na swój szwedzki rachunek bankowy, gdy zdała sobie sprawę z błędu.

Andersson powiedział The Local, że czuje się „bardzo sfrustrowana” i dodała:  – To bardzo kłopotliwe, aby zajmować się szkołą i wszystkim, co dzieje się w tym samym czasie. Chciałem się uczyć i zdobyć stopień naukowy i czuję, że tu nie chcą, żebym to zrobił.

Dodała, że ​​pokazała władzom, że może utrzymać się przez cały rok, ale według Andersson usłyszała: – Nie możesz tego zrobić, nie możesz po prostu wyjąć pieniędzy i włożyć ich ponownie.

Tymczasem w Szwecji przyjmuje się z otwartymi ramionami dżihady stów. „Program rehabilitacji” zapewnia byłym bojownikom ISIS mieszkania, zatrudnienie i wsparcie finansowe.

Pokazuje to całkowite szaleństwo kraju i jego politycznej poprawności.

sev