Gwiazda TVP chora

Po śmierci serialowego Boczka ze Świata według Kiepskich, Dariusza Gnatowskiego kolejne smutne informacje obiegają świat mediów. Tym razem chodzi o gwiazdę TVP, która według informacji serwisu Pomponik walczy o życie. Mężczyzna ma problemy z oddychaniem, podawany jest mu cały czas tlen.

Błyszczał w “Sanatorium miłości” na antenie TVP. Teraz walczy o życie

“Gerard Makosz jest ciężko chory. Uczestnik drugiej edycji „Sanatorium miłości” został podłączony do koncentratora tlenu” – czytamy na portalu Pomponik, który jako pierwszy poinformował o fatalnym stanie zdrowotnym gwiazdy TVP.

Okazuje się, że u mężczyzny podejrzewa się zakażenie koronawirusem, ale on sam, nie poddał się jeszcze testowi. “Nawet nie mieliśmy czasu na testy” – tłumaczy jego partnerka Iwona Mazurkiewicz. To właśnie z nią Gerard poznał się podczas programu rozrywkowego TVP.

Gerard Makosz znajduje się w poważnym stanie. Ma wysoką gorączkę, sięgającą nawet 40 stopni i trudności z oddychaniem. “Pojawiła się wysoka gorączka 39,8, 40 stopni i trudności z oddychaniem. Pot lejący się strumieniami tak, że trzeba co pół godziny zmieniać koszulkę” – relacjonuje Iwona Mazurkiewicz.

Mazurkiewicz opisuje też, że lekarz pierwszego kontaktu, który przyjechał do ich domu na wizytę stwierdził poważne zmiany w Gerarda. “Stwierdził poważne zmiany w płucach i wystawił e-receptę na leki” – czytamy.

Co ciekawe, również partnerka Gerarda Makosza zmagała się z gorączką i osłabieniem, co może potwierdzać tezę o zakażeniu koronawirusem. W przypadku Iwony nie było to jednak w takim nasileniu, jak ma to miejsce u gwiazdora “Sanatorium miłości” z anteny TVP.

Gerard jest podłączony do koncentratora tlenu całą dobę. Bez tego byłoby mu bardzo ciężko. Staram się by w dzień był w pozycji siedzącej. bo tak lepiej pracują płuca” – tłumaczy Iwona, nieciekawą sytuację zdrowotną swojego partnera.

Panu Gerardowi życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia, bo para Gerard Makosz i Iwona Mazurkiewicz stała się wręcz ulubieńcami widzów TVP w drugim sezonie “Sanatorium Miłości”. Niech ich uczucie kwitnie i pokazuje wszystkim, że na miłość nie jest nigdy za późno.

źródło: Pomponik, WP Gwiazdy

  1. Jasnowidz Jackowski przerażony. W Polsce dojdzie do olbrzymiej katastrofy?
  2. Polacy otrzymują masowo wezwania na komendę. Policja spieszy z wyjaśnieniem
  3. Ależ awantura w Sejmie! Budka i Morawiecki nie szczędzili sobie ostrych słów (WIDEO)

Zobacz również: