Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski wciąż nie przestaje zaskakiwać, a w ostatnim czasie, co tu dużo mówić, przerażać setek tysięcy internautów. Wszyscy już chyba choć raz słyszeli o transmisjach na żywo, podczas których Jasnowidz Jackowski przeprowadza wizje. Tym razem zobaczył coś niepokojącego. Coś, co jego zdaniem, wydarzy się wkrótce w Polsce. Wskazał nawet na konkretne miejsce – Warszawę.

Krzysztof Jackowski o swojej wizji, dotyczącej Polski

Najpopularniejszy w Polsce Jasnowidz, Krzysztof Jackowski co rusz uaktywnia się w Internecie. Tym razem swoje działania, a konkretnie rzecz ujmując, wizje skoncentrował wokół wszechobecnej pandemii koronawirusa. Jego scenariusz dla naszego kraju, co tu dużo mówić, jest wręcz przerażający. Czy na Polaków rzeczywiście padnie blady strach?

Widzę duży budynek, nawet grupę podobnych budynków blisko siebie. Wewnątrz jest duża grupa ludzi, wręcz tłum. Ci ludzie są ze sobą związani (…) Część jest też związana zawodowo (…) Są przejęci, jest wielkie napięcie” – rozpoczyna swoją przepowiednię Jasnowidz Jackowski.

To nie zwiastuje nic dobrego i rzeczywiście, im więcej szczegółów, tym cały obraz tego, co ma się wkrótce wydarzyć w Polsce zdaniem Jackowskiego jest coraz bardziej przerażający.

“(…) Pokrzykują do siebie. Część (ludzi – dod. red.) milczy zmęczona, wręcz wyczerpana. Na zewnątrz jest bardzo duża grupa ludzi, która ich wspiera. Jednak nie mogą wejść do środka” – snuje dalej Krzysztof Jackowski.

Większość ludzi zaczęła zastanawiać się, o co chodzi. Ten scenariusz, a właściwie przepowiednia może być odebrana na różne sposoby. Dlatego też Jackowski zdradził więcej szczegółów. Przyznał się, że zobaczył chorych, lekarzy i pielęgniarki.

Wygląda więc na to, że jasnowidz z Człuchowa zobaczył wymykającą się spod kontroli pandemię koronawirusa w Polsce. Miejmy nadzieję, że tym razem nie trafi ze swoją wizją.

źródło: Youtube, Super Express

Zobacz również: