Zygmunt Chajzer

Kilka dni temu media obiegła wstrząsająca informacja o tym, że Zygmunt Chajzer trafił do szpitala, a wkrótce znajdzie się także na stole operacyjnym. Smutne wieści przekazał w swoich mediach społecznościowych Filip Chajzer. Dziś już wiemy, że jego ojciec jest po operacji i wraca do zdrowia. Wiemy też, jak się czuje i na co był operowany.

Zygmunt Chajzer wraca do pełni sił, wiemy na co był operowany

Kilka dni temu z ważnym apelem do swoich, a także ojca fanów zwrócił się Filip Chajzer. Gwiazdor social mediów i szklanego ekranu przyznał, że jego ojca czeka bardzo poważna operacja. Poprosił przy tym o duchowe wsparcie dla Zygmunta. 

Jak się okazuje, wszystko przebiegło po myśli i Zygmunt Chajzer jest już w domu. Poinformował o tym, a jakżeby inaczej… na social mediach. Przy okazji z ust Zygmunta padły słowa podziękowania dla wszystkich, którzy go wsparli w tym trudnym czasie. 

„Jeszcze raz ogromne dzięki za wsparcie, życzenia zdrowia i dobre fale serdeczności” – napisał Zygmunt Chajzer.

Wiemy także na co był operowany gwiazdor takich programów jak „Idź na całość” czy ogólnopolskiej kampanii proszku do prania „Vizir”. Nie jest to żadną tajemnicą, bowiem sam Chajzer przyznał, z czym miał problemy.

„Operacja nerki poszła dobrze” – ujawnił.

Dociekliwi fani zastanawiają się jednak, co to dokładnie był za zabieg. Oczywiście Zygmunt Chajzer nie ujawnił aż takich szczegółowych informacji, czemu zresztą nie można się dziwić. Odrobina prywatności należy się każdej osobie, a chęć zaglądnięcia w kartę choroby ze strony niektórych osób, jest co najmniej nie na miejscu.

Panu Zygmuntowi życzymy jak najszybszego powrotu do pełni kondycji. Takie też życzenia masowo zalewają jego social media. To pokazuje, że mimo iż prime time Zygmunta Chajzera minął kilka ładnych lat temu, to on sam wciąż jest darzony olbrzymią sympatią ze strony widzów. Wszyscy pamiętają wspaniałe teleturnieje pod jego batutą, które dostarczały niesamowitej rozrywki w szare dni minionych lat.

  1. Dagmara Kaźmierska zaszalała. Nikt nie przypuszczał, że „Królowa” wrzuci do sieci takie zdjęcie
  2. Gowin przyznał, kiedy rząd otworzy hotele i restauracje. Nie powiało optymizmem
  3. Marta Manowska podpadła władzom TVP. Takiej reakcji nikt się nie spodziewał

Zobacz również: