Dagmara Kaźmierska

Można dyskutować, czy któraś z polskich celebrytek wywołuje więcej emocji niż Dagmara Kaźmierska. Gwiazda programu „Królowe Życia” potrafi rozkochać w sobie miliony Polaków, ale drugie tyle pała do niej wręcz nienawiścią. Skrajne emocje są tym, co napędzają jednak Dagmarę do dalszego działania. Sama lubi szokować i niewiele robi sobie z ludzkiej krytyki. Jest sobą i dlatego doceniają ją ludzie. Tym razem zaskoczyła swoich fanów w mediach społecznościowych. Wystarczyło jedno zdjęcie, by Dagmara z „Królowych Życia” znów znalazła się na ustach wszystkich.

Dagmara Kaźmierska publikuje zdjęcie z przeszłości, wygląda na nim… jak nie ona

Program TTV, „Królowe Życia” jest prawdziwym hitem szklanego ekranu, a kto jak kto, ale Dagmara Kaźmierska przyciąga do niego setki tysięcy widzów. Tak też jest na jej Instagramie, gdzie praktycznie każdy fan Dagmary wyczekuje nowych zdjęć, postów, czy co tu dużo ukrywać, kontrowersji.

No i wreszcie można rzec, po nieco dłuższej przerwie doczekaliśmy się! Dagmara z „Królowych Życia” wrzuciła fotkę sprzed… prawie dwóch dekad! Zdjęcie, jak zwykle wywołało mnóstwo komentarzy. Pierwsze, co da się zauważyć, to fakt, że Dagmara Kaźmierska nie jest do siebie zupełnie podobna. Pewnie dlatego też, pod zdjęciem na Insta pojawiły się niewybredne komentarze mówiące o tym, że jeszcze wtedy wyglądała jak… kobieta.

Zresztą Kaźmierska sama szokuje opisem pod zdjęciem. „Bez sztucznych rzęs , permanentnego makijażu i kilograma szpachli” – podpisała fotkę sprzed 19 lat. Na zdjęciu widoczna jest z wówczas 4-letnim Conanem.

Co ciekawe, część fanów zarzuciło Dagmarze Kaźmierskiej, że na zdjęciu nie znajduje się ona. Powód? Zupełnie inny kolor oczu. Jak sama gwiazda „Królowych Życia” wyjaśniła to jednak przekłamanie, wynikające ze słabej jakości aparatów fotograficznych w tamtych czasach.

A Wy jak myślicie, na przestrzeni blisko dwóch dekad, Dagmara Kaźmierska zmieniła się na plus czy jednak zbytnio przesadziła i naturalność zawsze zwycięży?

  1. Gwiazda „M jak miłość” ostro o Strajku Kobiet. Fani staną za nią murem?
  2. Marta Manowska podpadła władzom TVP. Takiej reakcji nikt się nie spodziewał
  3. Gowin przyznał, kiedy rząd otworzy hotele i restauracje. Nie powiało optymizmem

Zobacz również: