fot. Policja
Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI prowadzą czynności identyfikacyjne n/n zwłok mężczyzny ujawnionych w dniu 10 maja 2015 roku, na terenie działek pracowniczych przy ul. Kijowskiej 22 w Warszawie. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych.

Rysopis mężczyzny: wiek: od 50 do 55 lat, wzrost: 175 cm, sylwetka: średnia, włosy blond siwiejące o długości 3-4 cm, twarz w kształcie odwróconego trapezu, broda lekko wysunięta ku przodowi i z małym dołkiem, wąsy szczotkowate blond brązowawe z domieszką siwych, lekko zachodzące na wargi górne, długość stopy 27 cm.

W dniu odnalezienia zwłok denat ubrany był: w bluzę polarową szaro-granatową z kapturem, zapinaną na suwak błyskawiczny, z kieszeniami również na zamek błyskawiczny, biały napis na lewym przodzie CHOPIN VODKA, szary sweter z dzianiny w czarne geometryczne wzory – jodełki, bluzka typu t-shirt koloru czerwonego z napisem MASSACHUSETS North Smith Water Falls, spodnie jeansowe koloru niebieskiego firmy GAS, kalesony koloru czarnego (spodnie typu dresowego koloru grafitowo-szarego), buty koloru czarnego rozmiar 43, skórzane sznurowane, po bokach z małą blaszką z napisem OTTIMO, majtki – krótkie kalesonki koloru granatowego, szare krótkie skaprety.

Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa VI tel. (22) 603-75-30, 22 603-75-55 lub z najbliższą jednostką Policji.

KSP

Zobacz również: