Policjanci z KMP w Grudziądzu poszukują Stanisława Przybyszewskiego. 50-letni mieszkaniec gminy Łasin w dniu 2 września wyjechał do pracy do Warszawy. Od 4 września rodzina nie ma z nim kontaktu. Policjanci apelują do wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie o kontakt.

Komenda Miejska Policji w Grudziądzu od dnia 16.09.2019 prowadzi poszukiwania Stanisława Przybyszewskiego. 50-letni mieszkaniec gminy Łasin  w dniu 2 września 2019 roku wyjechał autobusem do pracy do Warszawy. W dniu 4 września 2019 roku kontaktował się z rodziną informując, iż jest na terenie Warszawy jednak został okradziony i zabrano mu telefon, twierdził również, że niedługo zadzwoni. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Rysopis: wzrost 161cm, szczupłej budowy, włosy krótkie, ciemne, oczy koloru niebieskiego, nos średni, uszy średnie, normalne, uzębienie niepełne

Znaki szczególne: guz na czole po lewej stronie

Ubiór: spodnie koloru zielonego, bluza granatowa, niebieska koszula w kratę.

W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji na temat zaginionego prosimy o kontakt  z Oficerem Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Grudziądz pod nr 56-45-13-221 lub 222, Zespołem do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób KMP w Grudziądzu 56-45-13-351 lub pod nr 112 z najbliższą jednostka Policji.

KMP Grudziądz

Zobacz również: