Krzysztof Kiersznowski
źródło: Facebook/teatr tm

Zaledwie kilka godzin temu do mediów wpłynęła informacja o śmierci polskiego aktora filmowego i teatralnego. Znany z wielu ról Krzysztof Kiersznowski zmarł w wieku 70 lat. Informację o śmierci aktora przekazał m.in. Teatr TM.

Informacja o odejściu aktora pojawiła się między innymi na Facebooku. Jedną z pierwszych stron platformy, która podała tę wiadomość należała do warszawskiego Teatru TM, z którym Krzysztof Kiersznowski był przez lata związany. Opublikowano zdjęcie z aktorem, a także krótkie pożegnanie artysty napisane przez dyrektora artystycznego Teatru TM, Tomasza Mędrzaka.

„Kochany Krzysiu, nie sądziliśmy, że tak szybko przyjdzie się pożegnać. Tyle wspólnych lat, wspólnej pracy, wspólnego życia w teatrze. Trudno wyrazić w takiej chwili wszystkie uczucia, które mamy w sercu. Trudno zebrać myśli i ubrać je w słowa. Żal, smutek, niedowierzanie i tęsknota. Będzie nam brakowało wspólnie spędzanego czasu – na scenie i poza nią. Będzie brakowało rozmów z Tobą, dyskusji i sporów. Będzie nam brakowało Twojego śmiechu, uśmiechu i pełnych humoru komentarzy. Twojej obecności. Łączymy się w żalu z Martine, Kasią i Maxem”.

Krzysztof Kiersznowski

Zobacz również: