Podczas wywiadu w programie BBC Today Angelina  Jolie powiedziała, że ​​nie może wykluczyć możliwości wystąpienia w wyborach prezydenckich przeciwko Trumpowi w imieniu Partii Demokratycznej.

Zapytana, czy chciałaby wziąć udział w polityce, odpowiedziała: – Gdybyście zapytali mnie 20 lat temu, śmiałbym się z tego. Zawsze mówię jednak, że pójdę tam, gdzie jestem potrzebna. Nie wiem, czy ja jestem odpowiednia do polityki. Ale wiem, że jestem też w stanie współpracować z rządami i mogę również współpracować z siłami zbrojnymi.

W 2016 roku ukazało się wideo, w którym widzimy Angelinę Jolie, dyskutującą o prawdziwym wewnętrznym działaniu Hollywood, przyznając, że regularnie brała udział w „sekretnych rytuałach iluminatów”.

filmie  Angelina wyjaśnia, że ​​zabiła węża jako ofiarę i została wytatuowana, co było częścią rytuału inicjacji. Powszechnie wiadomo, że wielu iluminatów robi sobie tatuaże w ramach ceremonii, jako sposób poświęcenia większej ilości krwi szatanowi.

Aktorka dodała, że ​​na razie pozostawia otwartą możliwość kandydowania na prezydenta USA: – Jestem całkiem otwarta na to. Szczerze, to myślę, że mogę naprawdę wprowadzić zmiany. Teraz skupiam się na współpracy z agencją ONZ, aby pomagać bezpośrednio potrzebującym.

Jolie krytykuje politykę prezydenta Donalda Trumpa, twierdząc, że jego postanowienie wykonawcze z 2017 roku, które tymczasowo zawieszające amerykański program przyjęć uchodźców. Jej zdaniem,  to „bawienie się ogniem” i „pogorszy” walkę z terrorystami.

eps

Zobacz również: