– Doświadczenie surowej mocy szatana jest czymś, czego każdy powinien doświadczyć przynajmniej raz w swoim życiu – stwierdziła Katy Perry, która doradziła fanom, aby dodali modlitwę do szatana do swojej listy. 

–  Ludzie gdyby raz spróbowali modlić się do szatana, robili to każdego dnia. A nawet wiele razy dziennie. To naprawdę jest tak potężne. To prawdziwa podróż. – mówiła piosenkarka na pokazie mody Stelly McCartney w Los Angeles w miniony wtorek.

ZOBACZ!  Pogorszył się stan zdrowia Królowej Elżbiety II. Jest w dobrych rękach

Katy Perry zaprzeczyła plotkom, że przeszła operację plastyczną, a zamiast tego przypisała swój odmieniony wygląd „nowej duchowej perspektywie„. Doradzając wszystkim, aby „ dodawali modlitwę do szatana do swojej listy życzeń”.

Katy Perry porównała swoją pierwszą modlitwę do szatana do filmu „Kiedy Beckie poznała Chada”: – Mój pierwszy raz był jak z tego filmu – powiedziała, śmiejąc się.   – Cóż, modlitwa do szatana ma tendencje do podbudowywania fundamentów twojego świata i zmienia twoje postrzeganie tego, kim myślisz, że jesteś. To zupełnie nowy poziom niesamowitości. Ludzie często mówią, że czują się, jakby otworzyli drzwi i prawdziwa moc przepłynęła przez nie, to jest fizyczne. To jak otwieranie frontowych drzwi w huraganie.

ZOBACZ!  Dominik Abus z Googlebox ma się czym pochwalić. Żona i dzieciaki robią wrażenie!

– Życie jest krótkie, co? – powiedział gospodarz pokazu.

Słyszałem te pogłoski . – odpowiedziała Perry. – Wszyscy o tym mówią. Aha, i im młodsi zaczynacie, tym lepiej. Mózg odmawia adaptacji do nowych bodźców po pewnym wieku. Podobnie jest z muzyką. Obszary mózgu zajmujące się muzyką i duchowością są ze sobą ściśle powiązane. 

Szatańskie wyznanie Katy Perry jest zaledwie ostatnim z długiej linii publicznych dyskusji, które piosenkarka podzieliła się z diabłem. Córka pastora, Katy Perry, zaczęła karierę jako piosenkarka country, po czym zmieniła swój wizerunek i wykonywaną muzykę, wykorzystując satanistyczne gesty i promując symbolikę Illuminati, tak dostała się na szczyty list przebojów.

ZOBACZ!  Doda lubi szokować zdjęciami, jednak jej fani zwrócili uwagę na co innego

Od lat jest wielbicielką diabła.

mes

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ