KATY PERRY: Modlitwa do szatana powinna być obowiązkowa

0

– Doświadczenie surowej mocy szatana jest czymś, czego każdy powinien doświadczyć przynajmniej raz w swoim życiu – stwierdziła Katy Perry, która doradziła fanom, aby dodali modlitwę do szatana do swojej listy. 

–  Ludzie gdyby raz spróbowali modlić się do szatana, robili to każdego dnia. A nawet wiele razy dziennie. To naprawdę jest tak potężne. To prawdziwa podróż. – mówiła piosenkarka na pokazie mody Stelly McCartney w Los Angeles w miniony wtorek.

Katy Perry zaprzeczyła plotkom, że przeszła operację plastyczną, a zamiast tego przypisała swój odmieniony wygląd „nowej duchowej perspektywie„. Doradzając wszystkim, aby „ dodawali modlitwę do szatana do swojej listy życzeń”.

Katy Perry porównała swoją pierwszą modlitwę do szatana do filmu „Kiedy Beckie poznała Chada”: – Mój pierwszy raz był jak z tego filmu – powiedziała, śmiejąc się.   – Cóż, modlitwa do szatana ma tendencje do podbudowywania fundamentów twojego świata i zmienia twoje postrzeganie tego, kim myślisz, że jesteś. To zupełnie nowy poziom niesamowitości. Ludzie często mówią, że czują się, jakby otworzyli drzwi i prawdziwa moc przepłynęła przez nie, to jest fizyczne. To jak otwieranie frontowych drzwi w huraganie.

– Życie jest krótkie, co? – powiedział gospodarz pokazu.

Słyszałem te pogłoski . – odpowiedziała Perry. – Wszyscy o tym mówią. Aha, i im młodsi zaczynacie, tym lepiej. Mózg odmawia adaptacji do nowych bodźców po pewnym wieku. Podobnie jest z muzyką. Obszary mózgu zajmujące się muzyką i duchowością są ze sobą ściśle powiązane. 

Szatańskie wyznanie Katy Perry jest zaledwie ostatnim z długiej linii publicznych dyskusji, które piosenkarka podzieliła się z diabłem. Córka pastora, Katy Perry, zaczęła karierę jako piosenkarka country, po czym zmieniła swój wizerunek i wykonywaną muzykę, wykorzystując satanistyczne gesty i promując symbolikę Illuminati, tak dostała się na szczyty list przebojów.

Od lat jest wielbicielką diabła.

mes

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ