Sukienka piosenkarki Joy Villa niewątpliwie wyróżniała się podczas ceremonii rozdania nagród Grammy. Tegoroczne rozdanie nagród Grammy było zdominowane przez wyrazy solidarności z molestowanymi kobietami. Wielu artystów na czerwonym dywanie pojawiło się z białymi różami – symbolem akcji #TimesUp.  Tymczasem Villa  postanowiła zaprotestować przeciwko aborcji i na gali pojawiła się w sukni ślubnej z namalowanym dziecko w macicy oraz napisem na torebce Wybierz życie”.
Villa powiedziała, że ​​obraz niemowlęcia na jej sukience oraz napis na torebce został  wykonane przez nią.
– Jestem jak najbardziej za ruchem pro-life wyznała w wywiadzie dla Fox News. –  W tym roku postanowiłam ogłosić swoje stanowisko przy pomocy sukni, zresztą jak co roku. Życie jest najważniejsze. Pamiętam jak w wieku 21 lat byłam w związku z mężczyzną nadużywającym alkoholu i narkotyków. Próbowałam zaistnieć jako piosenkarka i aktorka, ale nie było to takie proste, dlatego też byłam wtedy bez grosza. Pewnego dnia okazało się, że zaszłam w ciążę. Wiedziałam, że muszę podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu, dlatego też postanowiłam oddać dziecko do adopcji. Było to niesamowicie trudne, jednak wiedziałam, że oddanie dziecka to lepszy wybór niż pozbawianie go życia. Dlatego postanowiłam przedstawić wiadomość na temat życia na czerwonym dywanie Grammy” – powiedziała.

W ubiegłym roku na Grammy Villa założyła sukienkę pro-Trump „Make America Great Again” (Spraw, by Ameryka znów była wspaniała).
Sukienka piosenkarki w bardzo twórczy sposób zwróciły uwagę na problem aborcji. Dzięki jej sukience wiele osób pomyślało o tym, że  dzieci w łonie matki  jest człowiekiem.  Ilu hollywoodzkich celebrytów zmuszono do myślenia o aborcji w nowy sposób? Ilu promujących życie w Hollywood uświadomiło sobie, że nie są sami i być może dano im więcej odwagi, aby o tym mówić?
Im więcej unikatowych sposobów na przekazanie wiadomości o życiu, tym lepiej.
mak

Zobacz również: