SZWECJA: 19- latka nie dała się obmacywać uchodźcy. Uderzył ją w twarz i rozbił butelkę na głowie

0
19-letnia Sophie najpierw dostała pięścią w twarz, a potem na jej głowie rozbiła się szklana butelka. Stało się tak gdy dziewczyna   przeciwstawiła się muzułmaninowi, który zaczął ją obmacywać.
Sophie poszła ze znajomymi, w minioną sobotę, do nocnego klubu Babel  w Malmö. Wieczór zapowiadał się wspaniale, 19-latka dobrze bawiła się w gronie przyjaciół do czasu, gdy zaczął się przy niej kręcić śniady mężczyzna. Zaczepiał nachalnie dziewczynę i nic nie robił sobie z tego, że nie chciała z nim nawiązać relacji. W pewnym momencie położył dłoń na jej pośladku, a potem szybko wsunął ją między nogi.
Zdjęcia zalanej krwią Sophie Johansson obiegły całą Szwecję i wzburzyły nie tylko tamtejszą opinię publiczną.
W tej sytuacji dziewczyna wymierzyła  zboczeńcowi policzek. Ale on odpowiedział potężnym  uderzeniem pięści prosto w twarz młodej kobiety. Gdy Sophie i jej przyjaciółka chciały odejść od bandyty, to wówczas mężczyzna uderzył 19-latkę szklaną butelkę prosto w twarz.
Niestety nie zareagował na to nikt z ochrony klubu, ani żaden z obecnych na sali mężczyzn, w tym nikt ze znajomych pobitej dziewczyny.  Co pozwoliło uciec sprawcy napaści.
Co więcej aż 40 minut zajęło karetce pogotowia, aby zabrać Sophie z klubu Babel i pojechać z nią do szpitala, gdzie była prześwietlona, opatrzona  i miała założone szwy w kilku miejscach na twarzy.
Sophie zamieściła na Facebooku zdjęcia pokazujące, jak krew spływa po jej twarzy i ciele
„Kobieta urodzona w 1998 roku dostała butelką w głowę od nieznanego napastnika wewnątrz klubu. Została przywieziona karetką do szpitala. Sprawcy nie można było znaleźć na miejscu„. – napisała w o nocnym incydencie policja.
Do incydentu odniósł się także na Facebooku klub Babel:  „W sobotę został pobity jeden z naszych gości przez nieznanego człowieka. Szukamy teraz świadków zdarzenia. Mamy zero tolerancji wobec przemocy, gróźb i wszelkich form przemocy. My i nasi pracownicy są w ścisłej współpracy z policją”.
Sprawca opisywany jest jako dwudziestokilkuletni mężczyzna, o wzroście  175 centymetrów, silniej budowie ciała z ciemnymi włosami oraz o ciemnej karnacji.
Ale według dziennika Aftonbladet policja już zamknęła dochodzenie, gdyż „sprawca jest nieznany”.

mak

BRAK KOMENTARZY

  1. Skoro sprawca nieznany to powinna założyc sprawe klubowi i pozwac ich za straty moralne na kilka milionow koron. Ciekawe czy pomogliby wtedy szukac sprawcy? Moze nagranie z monitoringu by sie nagle znalazlo?

  2. Nikt nie zareagował, bo jakby kto zareagował to zostałby oskarżony o rasizm i islamofobie. Oczywiscie Szwedzkie sady sakazaly by taka osobe na kilka lat wiezienia i zmusily do zaplacenia duzego odszkodowania na rzecz tego „sniadego mezczyzny”

  3. Standard w Szwecji ciapulom ułatwiają życie nawet policja się boi zareagować, W Polsce by dostał taki wpierdziel ze by się nie pozbierał Ruski rok. No ale tak Szwecja naciągnie tych darmozjadow za których trzeba słono płacić

  4. Niech wytoczy sprawę klubowi, skoro nie zapewnili odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i skoro nie zareagowali ochroniarze. Gwarantuję, że jak będzie dobra papuga i odpowiednio wysokie odszkodowanie to szybko klub znajdzie na swoich nagraniach z monitoringu tego „przyjemniaczka”.

  5. To nie jest calosc, skasowala potem ten post z facebook gdy zaczely pojawiac sie komentarze sugerujace pochodzenie etniczne sprawcy uznajac ze to jest rasizm i nie chce miec z tym nic wspolnego (!!!)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ