Magda Gessler
źródło: Instagram/magdagesller_official

Niewątpliwie Magda Gessler to marka sama w sobie. Niemniej część osób uważa, że znana restauratorka mocno przesadziła. Poszło o popularne zwłaszcza latem jagodzianki.

Magda Gessler oferuje horrendalnie drogie wypieki

Nie tak dawno, bo w lutym tego roku, prowadząca „Kuchenne Rewolucje” stała się obiektem krytyki w związku z wysokimi cenami pączków. Minęło kilka miesięcy, a Magda Gessler znowu znalazła się na celowniku części niezadowolonych klientów. Chodzi o jagodzianki, które można kupić w lokalach firmowanych przez gwiazdę TVN.

Dziennikarze jednego z popularnych dzienników postanowili sprawdzić ile kosztują jagodzianki oferowane przez znaną restauratorkę. Okazuje się, iż na jedną słodką bułeczkę z owocami od Magdy Gessler trzeba wydać aż 18 złotych. Właśnie taka cena obowiązuje w w cukierni Słodki Słony na warszawskim Mokotowie. To dużo, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, iż w Warszawie można dostać jagodziankę już za nieco ponad 4 złote.

Warto zaznaczyć, iż zawrotna cena smakołyku z jagodami spowodowała, iż Magda Gessler została skrytykowana przez część osób. „A ja za 18 zł. upiekłam 16 jagodzianek i sama zbierałam jagody to już przesada z jej cenami”, „Pazerność tej Pani nie zna granic!”, „Tylko ciekawe czy za tą cenę, nadzienie jest z jagód z lasu, czy to dżem z sieciówki…. juz nigdy nie kupię. Są lepsze i tańsze”, „Tu chodzi o smak, a cena to ewidentny brak smaku… U sprzedającej. 18 PLN? Granda” – złoszczą się internauci.

Niektórzy docenili smak i jakość jagodzianek

Trzeba jednak przyznać, iż pomimo wysokiej ceny, nie brakuje chętnych na jagodzianki, które oferuje Magda Gessler. Niektórzy zachwalają drogie jagodzianki za przepyszne nadzienie. Zdaniem amatorów wypieków z górnej półki, droższe bułki z owocami zawierają w sobie odpowiednią, nieoszukaną ilość nadzienia.

A Wy co sądzicie o smakołykach firmowanych przez gwiazdę „Kuchennych Rewolucji” TVN? Kupilibyście jagodziankę od Magdy Gessler za 18 złotych? A może sądzicie, iż nie różni się niczym od bułeczek z sieciowych piekarni i cukierni? Czekamy na Wasze opinie.

Źródło: Super Express

  1. Ohydne odkrycie w mieszkaniu pod Białą Podlaską. Mieszkańcy są w szoku. „Jak ona mogła?”
  2. Polskich emerytów czeka horror. Tak tragicznie nie było jeszcze nigdy
  3. Izabela Trojanowska miała wypadek? Wszystko stało się podczas koncertu [WIDEO]

Zobacz również: