źródło: YouTube/Felciak

O tym rozpisały się wszystkie media. Izabela Trojanowska miała podczas koncertu wypadek. Wszystko skończyło się szczęśliwie, jednak przez moment wyglądało to naprawdę groźnie. Fanom piosenkarki przeszły po plecach dreszcze. Do sieci trafiło nagranie całej sytuacji.

Sytuacja miała miejsce podczas niedzielnego koncertu „Wakacyjna Trasa Dwójki”. Wydarzenie w tym roku odbywało się w Koszalinie, a ruszyło zaś właśnie w ten weekend. Na ostatni dzień tygodnia jedną z występujących artystek była właśnie Izabela Trojanowska. Widzowie przed telewizorami oraz ci obecni na koncercie przeżyli chwile grozy, gdy wokalistka nagle upadła na scenę. Wiemy co się wydarzyło.

Izabela Trojanowska miała wypadek?

Izabela Trojanowska tuż po tym, jak zakończyła swoją część koncertu i pożegnała się publicznością, kiedy miała już schodzić ze sceny, nagle upadła. Ostatecznie – i na całe szczęście – słowo wypadek w tej sytuacji może być wygórowane.

Przez moment wszystko wyglądało bardzo groźnie. Gwiazda jednak szybko wstała i od razu zaczęła uspokajać fanów, że wszystko jest w porządku. Ostatecznie nawet zażartowała.

Nie martwcie się o mnie, już patrzę pod nogi – powiedziała Trojanowska.

Niemniej na nagraniu wyglądało to naprawdę groźnie, ponieważ Trojanowska szła akurat w tym momencie tyłem. Wygląda na to, że po prostu się potknęła. Prawdopodobnie winne były wysokie obcasy artystki i rekwizyty, bądź okablowanie rozłożone na scenie.

Miejmy nadzieję, że skończyło się jedynie na niewielkim siniaku, a wokalista nie odniosła poważniejszych obrażeń mających utrudnić jej kolejne występy.

źródło: plotek.pl, se.pl, YouTube

  1. Nie żyje ponad rok. Dziennikarze odwiedzili grób Pawła Królikowskiego. Łzy cisną się do oczu
  2. Wygląda jak Anna Przybylska? Oliwia Bieniuk poszła na całość. Odsłoniła niemal wszystko
  3. Nie żyje uwielbiany przez widzów TVP aktor. Miał 68 lat

Zobacz również: