Oliwia Bieniuk jak Anna Przybylska
Instagram

Oliwia Bieniuk coraz odważniej radzi sobie w show-biznesie. Jakiś czas temu córka nieżyjącej już Anny Przybylskiej przyznała, że chciałaby pójść w ślady mamy i zostać aktorką oraz fotomodelką. Obie te pasje już realizuje, a w przypadku drugiej, trzeba przyznać, że wypływa na coraz głębsze wody. W mediach społecznościowych oraz na okładkach gazet pojawiają się coraz to odważniejsze zdjęcia nastoletniej Oliwii, a ona sama przez wszystkich porównywana jest do mamy. I rzeczywiście, na niektórych fotkach wygląda, jak kropla w kroplę, Ania Przybylska. Zobaczcie sami.

Oliwia idzie na całość. Coraz odważniejsze zdjęcia

Córka Anny Przybylskiej urodziła się 18 października 2002 roku. W tym roku skończy zatem dopiero 19 lat, a już jest ważną figurą w polskim show-biznesie. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 205 tysięcy osób. Oczywiście, olbrzymią część swojej popularności, Oliwia Bieniuk zawdzięcza nieżyjącej mamie, ale sama też mocno pracuje na swoją rozpoznawalność. Coraz odważniejsze i bardziej profesjonalne zdjęcia są tym, co przykuwa oczy fanów i fanek. Kolejny raz przy publikacji nowych zdjęć z sesji, Oliwia porównywana jest do swojej mamy.

Hitem stało się zwłaszcza poniższe zdjęcie, gdzie fani nie mają wątpliwości. Oliwia Bieniuk a zwłaszcza jej twarz sprawia wrażenie, jakby spoglądało się na fotografię Anny Przybylskiej. Też macie takie odczucia?

Oliwia w mediach społecznościowych ostatnio szaleje, oczywiście, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie sposób nie zauważyć, że na Instagramie pojawiła się nutka „pikanterii”. 19-letnia Oliwia Bieniuk odważnie odsłania swoje ciało. Póki co, nie zdecydowała się jeszcze na rozbieraną sesję, ale kto wie, co przyniesie przyszłość.

Spoglądając na poniższe zdjęcia – z łatwością można zauważyć, z jaką łatwością i olbrzymim wyczuciem pozuje przed aparatem Oliwia.

Już teraz można powiedzieć, że za kilka lat, Oliwia Bieniuk może stać się najgorętszym nazwiskiem na rynku polskiego show-biznesu. O ile już nim nie jest…

  1. Pobili się w programie na żywo. Politykom puściły nerwy. Mamy nagranie
  2. Policja wydaje pilny komunikat. Chodzi o poszukiwanego Jacka Jaworka
  3. Ta rozmowa poszła na żywo w TVN24. Olbrzymi szok na twarzach telewidzów

Zobacz również: