Jacek Jaworek
Youtube, fotomontaż

To już 13 dzień poszukiwań Jacka Jaworka, który jest podejrzewany o potrójne morderstwo, którego miał dokonać na swoim bracie, bratowej oraz ich dziecku. Policji, póki co, nie udało się odnaleźć poszukiwanego, ale właśnie wydano pilny komunikat w tej sprawie. Być może wiadomość ułatwi znaleźć 52-letniego mężczyznę, podejrzewanego o potrójny mord.

Jest kolejny apel policji. Trwają poszukiwania Jacka Jaworka

Śląscy mundurowi wraz z pomocą policji z całego kraju i innych służb wciąż poszukują Jacka Jaworka. 52-latek jest podejrzewany o dokonanie w dniu 10 lipca potrójnego morderstwa, do którego doszło we wsi Borowce. Od tego momentu, Jacek Jaworek jest nieuchwytny.

Policjanci otrzymują kolejne informacje, gdzie może ukrywać się poszukiwany mężczyzna, lecz żadna z nich się nie potwierdziła. Kilka dni temu mundurowi ruszyli do akcji w Tarnobrzegu, gdzie ktoś, rzekomo widział Jacka Jaworka nad tamtejszym jeziorem. Okazał się to mylny trop. Dlatego teraz mundurowi postanowili wydać kolejny apel, który być może pozwoli schwytać, jak na razie, nieuchwytnego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie potrójnego morderstwa.

Chodzi o cechy szczególne wyglądu Jacka Jaworka, które część osób – w tym także część policji – mogła po prostu przegapić. „Na prawej łopatce ma widoczną przez koszulkę narośl o rozmiarze 5-7 centymetrów.” – informuje portal wtv.pl o pilnym komunikacie, wydanym przez śląskich mundurowych.

To właśnie ten znak rozpoznawczy może pomóc rozpoznać komuś Jacka Jaworka. Na przykład wtedy, kiedy będziemy widzieli mężczyznę od tyłu. Przypomnijmy, że policja wyznaczyła także nagrodę 20 tysięcy złotych za informacje, które pozwolą bądź przyczynią się do złapania poszukiwanego, który jest podejrzewany o morderstwo małżeństwa i ich dziecka w Borowcach.

źródło: policja, media, wtv.pl

ZYSKUJĄCE POPULARNOŚĆ:

  1. Niedzielski potwierdza. Będą kolejne gratyfikacje i zmiany w systemie szczepień
  2. Byliśmy w Jeruzalu. Jak rzeczywiście wyglądają dziś Wilkowyje z „Rancza”? [RELACJA, FOTO]
  3. Kaczyński trafi do szpitala. Czeka go operacja. Nie jest dobrze

Zobacz również: