Jarosław Kaczyński
fot. PAP/Facebook

Media w kraju donoszą, że ze zdrowiem Jarosława Kaczyńskiego nie jest najlepiej. Prezes Prawa i Sprawiedliwości musi przejść operację. 

Jarosław Kaczyński nie ma wyjścia. Czeka go operacja

Bliscy współpracownicy Jarosława Kaczyńskiego donoszą mediom, że mimo niefortunnego okresu, jakim niewątpliwie dla Kaczyńskiego jest powrót do polskiej polityki Donalda Tuska, ten, lepiej, żeby zdecydował się na operację. Sytuacja jest zła i robi się coraz bardziej poważna.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości zdaniem jednego z bliskich współpracowników, który chciał pozostać anonimowy, nie może już zwlekać z zabiegiem.

Choć o problemach Jarosława Kaczyńskiego z kolanem wiadomo już od dawna, to upływające lata i pogarszający się stan zdrowia, spowodowały, że u jego współpracowników zapaliła się czerwona lampka.

„Jarosław odkłada zabieg (wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego), ale nie może go przecież odkładać w nieskończoność. Zalecałbym mu przeprowadzenie operacji jak najszybciej, chociaż z tego, co wiem, on się do niej nie kwapi, bo to wyłączyłoby go z politycznej aktywności, a bez niego w roli szefa i lidera Zjednoczonej Prawicy, to wszystko może runąć.” – tłumaczy jeden ze współpracowników na łamach „Super Expressu”.

Jak widać, Jarosław Kaczyński sprawy zawodowe przedkłada nad własne zdrowie. Czas jednak na refleksję.

źródło: Super Express, media

  1. Zła informacja dla części zaszczepionych. Potwierdza ją kolejne źródło
  2. 4-latek topił się w wodzie. Niebywałe, co w tym czasie robił jego ojciec. Skrajna głupota
  3. Ta rozmowa poszła na żywo w TVN24. Olbrzymi szok na twarzach telewidzów

 

Zobacz również: