Youtube

Do niebywałych – i co tu dużo ukrywać – rzadko spotykanych scen doszło podczas dyskusji politycznej, nadawanej na żywo w mołdawskiej telewizji. Żywiołowa dyskusja, pomiędzy byłym ministrem spraw wewnętrznych Giennadijem Kosovanem, a byłym doradcą mołdawskiego prezydenta, Siergiu Tofilatem. Ostatecznie przemówiły pięści… Mamy nagranie.

Ale awantura! Bójka w studio. W ruch poszła woda, pięści i… krzesło

Myśleliśmy, że widzieliśmy wszystko, ale nie. To, co wyprawia się na polskiej scenie politycznej to nic, przy tym, co wydarzyło się w mołdawskiej telewizji Jurnal TV. Podczas debaty na żywo, rozmawiali ze sobą między innymi Giennadij Kosovan oraz Sergiu Tofilat. W pewnym momencie program „Ora Expertizei” został przerwany, bowiem, pomiędzy politykami doszło do… bójki.

Sytuacja od dłuższej chwili była napięta, bowiem obaj politycy skupili się na żywiołowej konfrontacji słownej pomiędzy sobą. W pewnej chwili Kosovan nie wytrzymał napięcia o oblał swojego rozmówcę wodą. Ten długo nie doczekał.

Wstał i uderzył go w twarz, w ruch poszły pięści, a następnie, Tofilat iście zapaśniczym chwytem powalił Kosovana wraz z krzesłem na ziemię. W tym momencie nagranie się urywa, ale najgorętsze sceny ze studia można zobaczyć na poniższym filmie.

Jak donosi portal niezależna.pl, na szczęście nikomu nic się nie stało. Ostatecznie obaj panowie mieli się pogodzić, o czym poinformowali na Twitterze. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, jak Kosovan i Tofilat ściskają swoje ręce w geście pojednania. Niemniej jednak, w studio było gorąco, a o mołdawskim dyskursie politycznym mówi cały świat…

źródło: Youtube, niezależna.pl

  1. „Jak wyszczepimy starców, to możemy otwierać prawie wszystko”. Szokujące słowa napisał prof. Horban?
  2. Policja wydaje pilny komunikat. Chodzi o poszukiwanego Jacka Jaworka
  3. Niedzielski potwierdza. Będą kolejne gratyfikacje i zmiany w systemie szczepień

Zobacz również: