przerwa w banku

Ważna informacja dla klientów jednego z najpopularniejszych banków w Polsce – mBank. W nocy z 25 na 26 września i wcześnie rano niedostępna będzie większość usług. Wszystko z powodu przerwy technicznej. Jeżeli potrzebujesz gotówkę, pobierz pieniądze z bankomatu odpowiednio wcześniej.

Masz pieniądze w mBanku? Przygotuj się na przerwę techniczną

Przerwa w banku nie jest niczym nadzwyczajnym. To wówczas instytucje finansowe wprowadzają nowe usługi, funkcjonalności i zwiększają bezpieczeństwo kont. Tak będzie i tym razem w przypadku mBanku. „Długa przerwa w dostępie do naszych usług, nie zapłacisz też kartą.” – czytamy w komunikacie na oficjalnej stronie internetowej. Wiadomo już, że przerwa techniczna potrwa od 25 września godziny 2:00 do 26 września godziny 11:00.

„Stale chcemy dostarczać Wam usługi i rozwiązania najwyższej jakości. Z tego powodu musimy modernizować nasze systemy.” – tłumaczy bank na swojej stronie internetowej.

Podczas przerwy nie działać będą karty płatnicze. „W godzinach 2:00 – 8:30 nie zapłacisz kartą i nie wypłacisz gotówki z bankomatu. Za zakupy w internecie nie zapłacisz w godzinach 2:00 – 10:30.” – informuje mBank. Ponadto tymczasowo zostanie wyłączona bankowość elektroniczna i mobilna. „Pomiędzy godziną 2:00 – 10:30 nie zalogujesz się na swoje konto w internecie oraz w aplikacji mobilnej. W godzinach 1:30 – 11:00 nie złożysz żadnego wniosku.” – czytamy w komunikacie banku. To jeszcze nie wszystko.

W trakcie przerwy technicznej nie będzie działać także mLinia. „Prosimy, wszystkie ważne przelewy zleć wcześniej. Jeśli masz plany na weekend, najlepiej wypłać gotówkę.” – sugerują przedstawiciele mBanku za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

źródło: mBank

Zobacz również: