ohydne odkrycie
źródło fot.: YouTube

To się w głowie nie mieści! Mieszkańcy do tej pory zastanawiają się nad tym, jak z pozoru normalna i sympatyczna kobieta, mogła zrobić coś tak odrażającego. Ludzie są w ogromnym szoku.

Przerażający sekret ujrzał światło dzienne

Do bulwersującego zdarzenia doszło na Lubelszczyźnie, a dokładnie w miejscowości Małaszewicze pod Białą Podlaską. Co ciekawe, makabrycznego odkrycia dokonano przypadkiem. Służby ratunkowe zostały wezwane do 58-letniej kobiety, która straciła przytomność. Dorota S., bo o niej mowa, rzekomo miała próbować odebrać sobie życie. Po wejściu do mieszkania oczom policjantów ukazał się przerażający widok.

Funkcjonariusze policji oraz strażacy rzeczywiście odnaleźli nieprzytomną kobietę. Jednakże oprócz tego, w jednym z pomieszczeń odkryto szkielet człowieka. Zwłoki, a raczej to co z nich zostało, znajdowały się na zapadniętym łóżku, w dużym pokoju, którego wejście było szczelnie oklejone taśmą. „Zwłoki były w bardzo zaawansowanej fazie rozkładu. Był to bardziej kościec niż ciało. Zostały praktycznie same kości, stąd więc problem z szybkim ustaleniem, kto to jest „ – wyjaśnia prokurator Agnieszka Kępka z lubelskiej policji.

Wiele wskazuje na to, iż odnaleziony szkielet należy do 81-letniej matki Doroty S., z którą ta miała mieszkać od wielu lat. Mieszkańcy Małaszewicz są tego pewni. Mało tego, nie mają również wątpliwości, iż 58-latka mieszkała ze zwłokami swojej matki z powodów czysto finansowych. „Brzydko pachniało od nich. Powiedziały, że to pies i koty mają problemy gastryczne i stąd to”,  „Balkon był otworzony w zimę”, „Nagle zaczęła kupować duże ilości octu”, „Ale wie pan, emerytura zawsze była na czas na koncie, a ona straciłaby mieszkanie po ojcu-kolejarzu. Miały potworne zadłużenie. Pracować też nie pracowała” – opowiadają mieszkańcy lubelskiej miejscowości.

Sprawa jest o tyle szokująca, iż Dorota S. sprawiała wrażenie normalnej, sympatycznej i zadbanej kobiety. Mało tego, 58-latka była niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Często udostępniała różne linki, chętnie przesyłała serduszka i pisała komentarze. Sprawiała wrażenie szczęśliwej. Tymczasem okazało się, że wzorowa matka i babcia skrywała mroczną tajemnicę.

Źródło: Super Express

  1. Polskich emerytów czeka horror. Tak tragicznie nie było jeszcze nigdy
  2. Izabela Trojanowska miała wypadek? Wszystko stało się podczas koncertu [WIDEO]
  3. Skandal po meczu Polska – Iran. Profil żony Bartosza Kurka zalany komentarzami pseudokibiców

Zobacz również: