Dobroczynny wpływ alg na skórę znany jest od wielu lat. Wielokrotnie znalazł swoje odzwierciedlenie w powracających trendach kosmetycznych. Nowa linia kosmetyków do twarzy Bielenda Algi Morskie powstała w wyniku obserwacji i wnikliwego podejścia do pielęgnacji skóry za pomocą jednych z najciekawszych i najsilniejszych składników aktywnych pochodzących z morza.
W linii znajdują się kremy o bardzo lekkiej formule hydrożelowej, przeznaczonej szczególnie dla skóry młodszych kobiet oraz hydroaktywnej i lipidowej, stworzonej dla skóry dojrzałej z podziałem na wiek 40, 50 i 60+, przeznaczone do stosowania na dzień i na noc.
W skład serii wchodzi także serum do twarzy oraz płyn micelarny. Bardzo lekka, pół-żelowa konsystencja preparatów idealnie spełnia potrzeby skóry młodszej. Oprócz składników aktywnych pochodzenia morskiego, produkty o tej formule zawierają dodatkowo naturalny polisacharyd alginat. Zapobiega on przedwczesnemu starzeniu się skóry, działa nawilżająco i regenerująco. Ma zdolność do wiązania toksyn. Bogata i treściwa formuła lipidowa dostarcza cennych i łatwo przyswajalnych substancji odżywczych. Wyrównuje gospodarkę hydro-lipidową, wygładza i zmiękcza naskórek. Przeznaczona jest dla osób lubiących „cięższe” konsystencje.
Dla naszych Czytelników mamy do rozlosowania 5 zestawów nagród. Fundatorem nagród jest firma Bielenda. Aby je otrzymać należy wysłać sms pod numer 72051 (2 zł +Vat ) o tresci: express. po kropce bielenda, oraz imię i nazwisko. Na smsy czekamy do 30 grudnia do godziny 12.00.

Zobacz również: