Dla skóry tłustej i trądzikowej

Problem trądziku nie jest obecnie zmartwieniem tylko nastolatków, coraz częściej bowiem dotyka także osób dorosłych (około 40 procent populacji). Laboratoria Dermatologiczne Avène postawiły sobie jako cel dostarczyć skuteczne rozwiązania do walki z trądzikiem.
Prezentujemy nowe, jeszcze bardziej intuicyjne oblicze kompletnej linii dostosowanej do pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej w każdym stadium choroby.
W dzisiejszym konkursie do wygrania jest Cleanance Hydra krem kojąco-nawilżający do skóry podrażnionej i przesuszonej wskutek kuracji przeciwtrądzikowych. Cleanance Hydra to odżywczy krem, który skutecznie łagodzi podrażnienia i długotrwale nawilża skórę. Opracowany został jako pielęgnacja uzupełniająca do skóry podrażnionej i przesuszonej, na skutek leczenia przeciwtrądzikowego. Cleanance Hydra: odżywia, koi i łagodzi podrażnienia, nawilża i zmniejsza objawy zapalne.
Dla Czytelników do wygrania są 4 kremy Cleanance Hydra, które ufundowała firma Avène. Aby je otrzymać, wystarczy wysłać sms pod numer 72051 (2 zł + VAT), o treści: express.po kropce avene oraz imię i nazwisko. Na sms-y czekamy do 21 października do godz. 12.00.