Od soboty, 13 lipca trwają poszukiwania Huberta Maciejewskiego. Mieszkaniec Turku zaginął w Koninie.

13 lipca  2019 roku Hubert miał wyjechać na obóz językowy do Londynu. Emocje były wielkie, była radość z możliwości poznania nowego kraju i poznania nowej kultury, ale był też ogromny stres i strach przed nieznanym, który jest naturalną reakcją.

Tego dnia Hubert wraz z mamą wyjechał z Turku do Konina skąd miał wyjazd po godz 15. na wakacje.

Wcześniej jednak odwiedził swoją babcię w Koninie na ul.Aleje od której około godz 13 wyszedł przespacerować się przed podróżą. O godz. 13.15 napisał mamie wiadomość na Messenger, że za 20 min. wróci. Zbliżał się czas wyjazdu a Hubert nie wracał a jego tel był nieaktywny.
O godz 13.30 jego telefon logował się w centrum Konina. Sprawa została zgłoszona na policję, a turkowianina poszukują zarówno mieszkańcy Turku i Konina, jak i funkcjonariusze policji.

– Matka zgłosiła zaginięcie. Prowadzimy poszukiwania, wszystkie patrole policyjne mają informacje odnośnie Huberta Maciejewskiego. Na chwilę obecną nic więcej nie wiadomo- informuje oficer prasowy KMP w Koninie podkom.Marcin Jankowski.

Hubert ma 173 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne włosy i brązowe oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w białą koszulkę TOMMY HILFIGER (jak na zdjęciach ), czarne spodnie 'rurki’ i granatowe buty.

Jeśli widziałeś gdzieś Huberta lub znasz miejsce jego pobytu prosimy o kontakt tel z policją pod nr 112 lub z rodziną 575 288 988 lub 575 388 588.

źródło: turek.net

Zobacz również: