Policjanci z Białej Podlaskiej ustalili tożsamość nastolatków, którzy kazali młodszemu od siebie chłopcu całować się po butach, a następnie wrzucili jego rower do wody. Nagranie z tej sytuacji zarejestrował jeden z oprawców i umieścił w sieci.

Do bulwersującego nagrania dotarli dziennikarze telewizji Polsat News, film przekazali funkcjonariuszom. Widać na nim jak nastolatkowie terroryzują młodszego kolegę. Pod groźbą wrzucenia roweru do stawu każą się całować w buty.

ZOBACZ!  Policja apeluje do seniorów. Ostrzeż swoich bliskich, bezwzględni oszuści znów grasują

Gdy chłopiec nie chce spełnić zachcianek, na nagraniu słychać: „no to roweru nie będzie”. Jeden z nastolatków kopie również pokrzywdzonego, aby go zmusić do całowania butów. Gdy ten ulega, „koledzy” i tak wrzucają rower do stawu. Nagranie kończy się gdy przy rechocie nastolatków chłopiec wchodzi do wody po rower.

ZOBACZ!  Czarnek prezentuje kolejny pomysł w sprawie szkół. Uczniowie poznali ostateczną datę

– Natychmiast po otrzymaniu nagrania podjęliśmy działania. Ustaliliśmy tożsamość pokrzywdzonego, nastolatków widocznych na nagraniu oraz miejsce zdarzenia. Nagranie zrealizowano na terenie gminy Biała Podlaska. Nastolatkowie nie unikną odpowiedzialności, zajmie się nimi sąd dla nieletnich – mówi podkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. Sprawcom grozi nadzór kuratora, a nawet poprawczak.

źródło:

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ