Uszkodzony motocykl kawasaki leżący na poboczu drogi w Łodzi znaleźli przechodnie. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, w pobliżu motocykla, w zaroślach, zauważyli leżącego mężczyznę. 23-latek zmarł pomimo reanimacji.

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Maz. wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do jakiego doszło 6 listopada 2019 roku na ulicy Krańcowej. 23-letni mężczyzna kierujący motocyklem kawasaki poniósł śmierć na miejscu.

6 listopada 2019 roku około godziny 20:30 dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o uszkodzonym motocyklu leżącym na poboczu przy ul. Krańcowej. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów, którzy w zaroślach, w pobliżu motocykla zauważyli leżącego mężczyznę. Funkcjonariusze  natychmiast zaczęli reanimować motocyklistę. Na miejsce wezwany został zespól pogotowia ratunkowego.

Niestety pomimo podjętych działań ratowniczych 23-letni motocyklista zmarł. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem kawasaki nie dostosował prędkości do warunków ruchu. Jadąc od strony Cekanowa w kierunku Tomaszowa Mazowieckiego, na łuku  zjechał na przeciwległy pas jezdni. Jago motocykl przewrócił się i sunął po jezdni uderzając w przydrożne drzew.

KWP Łódź

Zobacz również: