Policjanci z Ochoty pod nadzorem prokuratury prowadzą śledztwo w sprawie wymuszenia innej czynności seksualnej. W toku postępowania sporządzono portret pamięciowy sprawcy. Funkcjonariusze zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu proszą o kontakt wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego lub posiadają informacje na temat tego zdarzenia.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu na Ochocie prowadzą pod nadzorem prokuratury śledztwo w sprawie wymuszenia innej czynności seksualnej. Zdarzenie miało miejsce 9 sierpnia 2019 roku w godz. 19:00-19:15 na klatce schodowej bloku przy ulicy Korotyńskiego w Warszawie.

W toku prowadzonego postępowania sporządzono portret pamięciowy sprawcy tego przestępstwa.

Rysopis mężczyzny: wiek około 35 lat, wzrost około 180 cm., szczupła budowa ciała, ciemne włosy, wyraziste kości jarzmowe oraz linie szczęki. Ubrany był w krótkie spodnie jeansowe, koszulę z krótkim rękawem, na głowie miał czapkę z daszkiem koloru czerwonego.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę prezentowanego na portrecie pamięciowym proszeni są o kontakt z policjantami z Ochoty pod numerami telefonów (22) 603-93-50 lub (22) 603-93-51. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.
KSP

Zobacz również: