Książę William straciłby Kate?

Brytyjska rodzina królewska wywołuje skrajne emocje. Jedni członkowie rodziny, jak Księżna Kate, czy Książę William są wręcz uwielbiani na całym świecie. Zaś inni, jak Meghan Markle, czy Książę Harry wydaje się, że mają większe grono przeciwników, niż zwolenników. Tak naprawdę nie ma tygodnia, by plotkarska prasa nie rozpisywała się o królewskiej rodzinie. Tym razem jednak to sam William wyjawił nieznany fakt z przeszłości. Dziś można się z tego śmiać, aczkolwiek kilkanaście lat temu, Williamowi z pewnością do śmiechu nie było.

Książę William mógł stracić Księżną Kate?

Okazuje się, że w przeszłości następca brytyjskiego tronu podpadł swojej wówczas narzeczonej. Choć oficjalnie nie przyznał, że Księżna Kate rozważała go zostawić, to można tak wywnioskować po słowach, które Książę William przekazał opinii publicznej.

Raz kupiłem jej lornetkę. Nie pozwoliła mi nigdy o tym zapomnieć. Nie poszło dobrze, a szczerze mówiąc, nawet nie wiem, dlaczego kupiłem jej lornetkę. Początkowo wydawało mi się to dobrym pomysłem – wyznał szczerze Książę William.

Czy zatem nietrafiony prezent mógł zakończyć związek Williama i Księżnej Kate? Wydaje się, że takie prawdopodobieństwo istniało. Zwłaszcza, że następca brytyjskiego tronu przekazał także, że Księżna Kate na widok tego prezentu dosłownie zdębiała. Nie wiedziała, jak zareagować, a w jej głowie kotłowało się z pewnością milion myśli. Co miała oznaczać owa lornetka? Tego się nie dowiedzieliśmy.

Na całe szczęście dla Williama, a także fanów brytyjskiej rodziny królewskiej, związek Księcia Williama i Księżnej Kate przetrwał tę próbę, a dziś są niezwykle zgranym małżeństwem. Nie ma wątpliwości, że obok Królowej Elżbiety II, to najbardziej lubiani członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

Zobacz również: