Marcelina Zawadzka kusi nad jeziorem

O tym, że Marcelina Zawadzka jest zjawiskowo piękną kobietą wiemy wszyscy. Nie nadaremno otrzymała swego czasu tytuł Miss Polonia, a od wielu miesięcy, regularnie raczy nas pięknym wyglądem i nieziemskimi stylizacjami podczas występów w „Pytaniu na Śniadanie”. Teraz jednak Zawadzka poszła o krok dalej i w niesamowity sposób wyeksponowała swoje ciało. Uwagę przykuwa zwłaszcza jej… pupa.

Marcelina Zawadzka kusi nad jeziorem

Gwiazda „Pytania na Śniadanie” przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że lubi wypoczywać nad jeziorem. Regularnie na jej social mediach pojawiają się bowiem zdjęcia z aktywnego wypoczynku. Jednak takiej ekspozycji przepięknych kształtów, jaka ma miejsce dzisiaj, nikt jeszcze nie miał okazji podziwiać. Trzeba przyznać, że Marcelina Zawadzka wygląda na zdjęciu niczym anioł. Świadczą o tym liczne komentarze i komplementy, które niczym największa lawina zasypują jej profil na Instagramie.

Marcelina Zawadzka dodała przepiękne zdjęcie, na którym możemy podziwiać nie tylko wodny krajobraz, czy promienie słońca, ale przede wszystkim jej niesamowite ciało.

Neonowe bikini odsłoniło wiele jej walorów. Jednak w oczy fanów rzuciły się przede wszystkim zdjęcia, na których Marcelina Zawadzka uwidoczniła swoje… pośladki. Trzeba przyznać, że męskie oko rzadko ma okazję podziwiać aż tak apetyczną pupę. Figura Zawadzkiej kolejny raz spodobała się także jej fankom. Są one zachwycone zarówno kształtami gwiazdy „Pytanie na Śniadanie”, jak i samym kostiumem. Wszystko wskazuje na to, że zdjęcia Zawadzkiej będą prawdziwym hitem Internetu.

„Tak wygląda idealna kobieta”, „Skąd ten piękny strój?”, „A mnie zachwyca to co widzę przed tym miejscem”, „Pięknie wyglądasz Marcelinko”, „Słońce przy Tobie to ma mały blask”, „Cudo”, „Olśniewająco” – to tylko część z setek pochlebnych komentarzy, które pod sesją zdjęciową na Instagramie zebrała Zawadzka.

Zobacz również: