Ofiarą zbrodni jest 27-letni Sebastian K. Podejrzani mężczyźni są krewnymi ofiary.Mirosław K. oraz Kamil K. nie przyznają się do zarzutów. Ten pierwszy  miał niegdyś służyć w policji. Po wniosku od prokuratury, sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla obu.

Rankiem 2 listopada pod jeden z bloków komunalnych przy ul. Kłobuckiej na Ursynowie, przyjechała policja oraz pogotowie. Ratownicy nie zdołali jednak uratować życia 27-letniemu Sebastianowi.

Sebastian przyjechał na Kłobucką w odwiedziny do ojca Mirosława, który mieszkał tam z nową rodziną i synem z drugiego związku Kamilem. Jak ustaliło haloursynow.pl, 27-latek miał z nimi pozornie dobre relacje. Bliscy Sebastiana twierdzą jednak, że zarówno Mirosław K. jak i jego nowa rodzina dawali 27-latkowi odczuć, iż nie jest tam mile widziany. Ojciec ofiary jest byłym policjantem.

Rzecznik prasowy prokuratury okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński, potwierdził wszczęcie śledztwa dotyczącego zabójstwa Sebastiana K. – Zarzuty przedstawiono: Mirosławowi K. oraz Kamilowi K. Podejrzani są o to, że działając wspólnie i w porozumieniu w nocy 2 listopada 2019 r. w jednym z mieszkań przy ul. Kłobuckiej w Warszawie, pozbawili życia poprzez uduszenie Sebastiana K. – poinformował prokurator Łapczyński. Rzecznik dodał także, że podejrzani nie przyznali się do popełniania zarzucanych im czynów i odmówili złożenia wyjaśnień. Na wniosek prokuratora Mirosław K. oraz Kamil K. zostali aresztowani na okres 3 miesięcy.

źródło: halourysnów.pl, fakt24

Zobacz również: