TVN

Ania Wendzikowska, znana między innymi z Dzień Dobry TVN, czy serialu M jak miłość, jak mało kto, potrafi oczarować swoich fanów. Wszyscy komentują właśnie zdjęcie, które pojawiło się na jej profilu na Instagramie. Wendzikowska niczym wąż wije się na rurze. Czy teraz zamierza w pełni poświęcić się zmysłowemu tańcu? 

Ania Wendzikowska w niezwykłej pozie

Pole dance, czyli taniec na rurze staje się coraz bardziej popularną aktywnością fizyczną, która niesie za sobą wiele zalet. Wygląda na to, że teraz na taką aktywność, na poważnie zamierza postawić Ania Wendzikowska.

Jak czytamy na portalach specjalizujących się w branży fit, pole dance wzmacnia niemalże wszystkie partie mięśniowe, ogólną wytrzymałość, poprawia koordynację, a także jest świetną receptą na relaks i naukę lepszego radzenia sobie ze stresem.

Czy z tego też względu Ania Wendzikowska rozpoczęła treningi? Prawdopodobnie tak. Dziś mówi o niej cały Internet. Wszystko za sprawą jednego zdjęcia, które pojawiło się na jej Instagramie. Widać, że gwiazda Dzień Dobry TVN postępy robi w iście błyskawicznym tempie.

Jak sama przyznała, do tej pory jej główną aktywnością fizyczną była siłownia. Ania Wendzikowska jest jednak znudzona już tymi ćwiczeniami i postawiła na coś nowego – pole dance.

Pierwsza lekcja już za nią i jak sama przyznała, bardzo jej się podoba. Czy wkrótce doczekamy się kolejnych zdjęć, a przede wszystkim nagrań, z wygibasów Ani Wendzikowskiej? Na to liczy cały Instagram!

Zobacz także, co u nas ciekawego:

Zobacz również: