Księżna Kate

Do tej pory przez wszystkich Brytyjczyków Księżna Kate uważana była niemalże za ideał. To ona, zdaniem wielu osób nawiązywała do nieskazitelnej Księżnej Diany. Panowało przekonanie, że to właśnie Kate Middleton jest tą lepszą, a Meghan Markle gorszą postacią w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Teraz jednak sytuacja może się nieco odwrócić. Wszystko przez chwilę nieuwagi, której dopuściła się Kate. Portale plotkarskie wywęszyły sensacje, a ludzie nie chcą odpuścić.

Księżna Kate traci renomę wśród fanów brytyjskiej rodziny królewskiej

Choć tak naprawdę cały skandal, czy raczej skandalik można porównać do burzy w szklance wody, to może on poważnie odbić się na reputacji Kate Middleton. Księżna Kate poruszyła nie tylko całe Wyspy Brytyjskie, ale fanów na całym świecie. Wielu z nich uważa, że to, co się wydarzyło jest nie do zaakceptowania. „Księżna miała świecić przykładem, a tymczasem dopuściła się bardzo nieodpowiedzialnego zachowania” – czytamy w jednej z dyskusji w mediach społecznościowych.

Do tej pory żona Księcia Williama uważana była za wzór do naśladowania. Choć wielu fanów otwarcie mówiło, że jeszcze wiele brakuje jej do Księżnej Diany (zobacz tutaj sekretne fotki Lady Diany, które opublikowaliśmy niedawno), to była dla nich wyznacznikiem stylu, czy dobrych manier. Okazuje się, że teraz Księżna Kate nadszarpnęła ich zaufania. Wszystko z powodu jednego nagrania, które pojawiło się w mediach społecznościowych. Fani szybko wychwycili „co” jest nie tak.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

Cała sytuacja rozegrała się podczas wizyty Kate Middleton i Księcia Williama w jednej z popularnych londyńskich piekarni. Para przyglądała się, a także pomagała w procesie wypieku pieczywa. Fani szybko wychwycili, że Księżna Kate nie zachowała podstawowych zasad, które powinny przyświecać podczas takiej czynności. Mianowicie, nie związała swoich długich włosów, ani też nie nakryła ich czapką, czy czepkiem. To mogło doprowadzić do niezbyt przyjemnej sytuacji, w której włos Kate dostałby się do przygotowywanego przez nią ciasta.

Choć oczywiście wszystko można porównać do burzy w szklance wody, to Brytyjczycy są stanowczy. Pod filmem, a także na innych portalach, gdzie kolportowane jest to nagranie, pojawia się sporo negatywnych komentarzy. Dużo osób twierdzi, że jest zachowane postacią Księżnej Kate. Choć spore grono staje też w jej obronie. Wszak, mała wpadka może trafić się każdemu. A Wy, po której stronie stajecie?

źródło: Instagram, Twitter, Facebook

Te wiadomości interesują Polaków

Zobacz również: