Roksana Wegiel

O tym, jak bardzo popularna jest Roxie świadczy ilość osób, która regularnie śledzi jej konta społecznościowe. Na Instagramie Roksana Węgiel wywołuje ogromne emocje – od radości do nawet łez szczęścia. Tak stało się i tym razem, kiedy triumfatorka Eurowizji Junior zamieściła zdjęcia z wakacji.

Roksana Węgiel wywołała sporo emocji zdjęciami z wakacji

Popularna „Roxie” wypoczywa w Chorwacji. Młoda gwiazda postanowiła wykorzystać zluzowanie obostrzeń w związku z pandemią koronawirusa i wybrała się na odpoczynek do Chorwacji. Z pewnością ma to posłużyć naładowaniu akumulatorów przed wracającymi wielkimi krokami koncertami. Roksana Węgiel zaskoczyła swoje fanki zdjęciami. Zwłaszcza ostatni post budzi wiele emocji. Aż trudno połapać się w stale przybywających komentarzach.

Wszystko przez malownicze zdjęcia, na których Roxie pozuje z pełnym uśmiechem. Trzeba przyznać, że Roksana Węgiel doskonale wie, jak się ubrać. Czarna, luźna bluzka oraz spódniczka w kwiaty doskonale podkreślają jej temperament oraz nadają uroku. Wyraźnie widać po twarzy Roxie, że jest ona wręcz przeszczęśliwa z urlopu w Chorwacji. Dlatego też jej fanki nie kryją olbrzymiej radości z tego faktu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Croatia…🌸✨

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL 🦋 (@roxie_wegiel)

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Wszyscy cieszą się szczęściem Roksany Węgiel.  „Jezu jaka cudowna”, „Zabierz mnie na tym skuterku”, „Mój boże, ale piękna”, „Urlop niesamowicie Ci służy”, „Wracaj do nas!” – piszą poruszone zdjęciami fanki.

Czy Wy też uważacie, że Roksana Węgiel to przyszłość polskiej sceny muzycznej? Trzeba przyznać, że gwiazda w młodym wieku osiągnęła już dużo. Olbrzymia popularność, jaką zyskała zawstydza o wiele starsze gwiazdy show-biznesu. Przyszłość dla Roxie, naszym zdaniem, stoi otworem.

Zobacz również: