Nie od dziś wiadomo, że polska służba zdrowia boryka się z różnymi problemami. Ciężką próbą dla naszych szpitali jest także koronawirus, który w ostatnich dniach coraz bardziej daje się we znaki personelowi medycznemu. Jednak zdjęcia, które wrzucił do sieci pacjent szpitala w Jarosławiu bulwersują wszystkich. Czy tak powinno wyglądać szpitalne jedzenie? – pytają internauci.

Czy tak powinno wyglądać jedzenie w szpitalu?

„Zdjęcia posiłków podawanych pacjentom w izolatorium na oddziale obserwacyjno-zakaźnym Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu dostaliśmy od internauty” – czytamy na portalu Głos Pomorza.

Pacjent zdecydował się podzielić z wymienionym wyżej portalem szczegółową dokumentacją fotograficzną, na której przedstawia zarówno śniadania, obiady, a także kolacje i to na przestrzeni kilku dni. Delikatnie mówiąc, posiłki nie wyglądają zbyt apetycznie. Czy można się więc dziwić, że jest zbulwersowany? Wydaje nam się, że nie.

fot. gp24.pl
fot. gp24.pl
fot. gp24.pl
fot. gp24.pl
fot. gp24.pl
fot. gp24.pl

Zdjęcia, które początkowo pojawiły się wyłącznie na portalu Głos Pomorza są teraz masowo kolportowane w mediach społecznościowych. Internauci są wręcz oburzeni jakością jedzenia widocznego na zdjęciach. Pobyt w szpitalu jest już dość stresujący, a przy takim szpitalnym jedzeniu, co tu dużo mówić, nietrudno o kolejne nerwy.

Naszym zdaniem, nie tylko sam wygląd jedzenia bulwersuje, ale też wielkość porcji, która delikatnie mówiąc jest… bardzo mała. Czy tak powinno wyglądać jedzenie w szpitalu? No chyba nie…

Liczymy, że zdjęcia te trafią do szpitalu w Jarosławiu i osób odpowiedzialnych za posiłki. Choć pewnie ich fundusze są mocno ograniczone, zwłaszcza w czasach pandemii koronawirusa, to liczymy, że jednak uda się wnieść na szczyt możliwości i zaserwować pacjentom, co tu dużo mówić, coś bardziej… normalnego. Szpitalne jedzenie w takim wydaniu, jak na zdjęciach powyżej, naszym zdaniem, jest po prostu nie do zaakceptowania.

źródło: Głos Pomorza

  1. Prognoza pogody zaskoczyła nawet meteorologów. Wiemy jaki będzie początek października
  2. Ala Tracz kandydatką na Eurowizję Junior. Posłuchaj piosenki 10-latki i dowiedz się kim jest
  3. Margaret na wyzywającym zdjęciu. Pokazała i napisała za dużo?
  4. Wygrałbyś w „Milionerach”? Z pozoru proste pytanie sprawiło uczestnikowi sporo kłopotów
  5. Księżna Diana miała córkę? Amerykańskie media wskazują o kogo chodzi

Zobacz również: