Milionerzy

„Milionerzy” to jeden z najbardziej popularnych programów telewizyjnych. Jest emitowany przez stację TVN z przerwami od 1999 roku. Jedno pozostaje niezmienne – droga po milion jest kręta i wyboista, a prowadzącym jest dobrze znany Hubert Urbański. Podczas jednego z ostatnich odcinków „Milionerów” uczestnik zmagał się z pozoru łatwym pytaniem. Nie znał jednak na nie odpowiedzi, a przynajmniej nie był jej pewien. Wystrzelał się zatem z kół ratunkowych i finał finałów odpowiedział poprawnie. Sprawdźcie, czy byście znali odpowiedź.

„Milionerzy” potrafią zaskoczyć

Jakież było zaskoczenie jednego z uczestników, kiedy to padło pytanie o groomera. Na ekranie teleturnieju „Milionerzy” pojawiło się następujące zdanie „Groomer zadba o wygląd twojego…”.

Uczestnik w drodze po milion zawiesił się właśnie na tym pytaniu. Nie był pewien odpowiedzi i dlatego też najpierw poprosił o pomoc zgromadzoną w studio publiczność. Ta widząc cztery odpowiedzi: auta, psa, basenu, trawnika była mocno podzielona. Niemalże po równo najczęstsza odpowiedź rozłożyła się na psa i trawnika. 

Skonsternowanemu uczestnikowi „Milionerów” pozostały więc dwie możliwości. Pierwsza, to zaryzykować, a druga sięgnąć po następne koło ratunkowe. Wybrał tą drugą. Poprosił Huberta Urbańskiego o pół na pół. Odpadły dwie odpowiedzi. Pozostały już tylko auta oraz psa.

Gracz postawił na psa i jak się okazało, trafił w dziesiątkę. Groomer to wciąż mało popularna w Polsce nazwa osoby, która zajmuje się pielęgnacją psa. Pochodzi od angielskiego słowa „groom”, czyli dosłownie „pielęgnować”.

Znaliście odpowiedź na to pytanie, które padło w teleturnieju „Milionerzy”? A może jesteście wiernymi fanami programu prowadzonego przez Huberta Urbańskiego i podzielicie się w komentarzach jeszcze, jakimiś ciekawymi pytaniami, które sprawiły sporo problemów uczestnikom, a tak naprawdę były, co tu dużo mówić, łatwe?

  1. Wizja Jackowskiego spełnia się na naszych oczach? Napływają niepokojące wieści
  2. Zara przygotowała bombę. Kurtka na jesień jest rozchwytywana przez klientki
  3. Maja Sablewska bez wstydu spuściła spodnie w dół. Widać jej gołą pupę
  4. NASA: ogromna 600 metrowa asteroida zbliży się do Ziemi. Czy mamy się czego obawiać?
  5. Hitowy produkt od Pepco. Spiesz się, bo szybko znika z półek

Zobacz również: