Pepco oferta

Jeszcze kilka lat temu nikt nie spodziewał się, że sieć Pepco urośnie w Polsce aż do takich rozmiarów. Dwa dni temu europejski dyskont otworzył 1000 sklep w naszym kraju. Głośno jest jednak nie tylko o tym. Wszystko przykryła najnowsza oferta Pepco. Jeden z produktów to absolutny hit. „Must have” to mało powiedziane. Jedne klientki chwalą się w mediach społecznościowych zakupionym towarem, a drugie odpisują, że muszą się też wybrać na zakupy.

Pepco kolejny raz z hitowym produktem

Dwa dni temu wraz z otwarciem tysięcznego sklepu w Polsce, pojawiła się także nowa gazetka promocyjna Pepco. W niej znajdziemy, jak zwykle mnóstwo okazji cenowych, czy ciekawych produktów. Uwagę klientek przykuł zwłaszcza jeden z nich.

Mowa o kurtce z kapturem, typu parka. Jej cena to 100 zł. Prezentuje się naprawdę elegancko i co tu dużo ukrywać – wygląda na dużo droższą. Część klientek, która zdecydowała się już na zakup kurtki, recenzuje ją w dobrych słowach na mediach społecznościowych. Przeważają komentarze, że kurtka została wykonana z bardzo przyjemnego w dotyku materiału, a co najważniejsze, sprawia wrażenie bardzo porządnego wykonania.

Kurtka typu parka to idealna propozycja dla kobiet na coraz chłodniejsze jesienne dni. Kurtka, którą znajdziecie na półkach w Pepco zapinana jest na suwak. Posiada futerko przy kapturze, a także przedłużony tył. Jest wiązana w pasie i posiada gustowne kieszenie. Jak czytamy w gazetce promocyjnej Pepco, dostępna jest w rozmiarach od 36 do 46.

Warto się jednak pospieszyć, bowiem po zainteresowaniu kurtką w mediach społecznościowych, można się spodziewać, że szybko zniknie z półek Pepco. W gazetce została zaprezentowana razem z czapką i trzeba przyznać, że i ten komplet wygląda bardzo ciekawie. Cena samej czapki, wykonanej z miękkiej dzianiny to 15 zł. 115 zł za taki zestaw wydaje się być naprawdę okazyjną ceną.

kurtka Pepco

Gazetka promocyjna obowiązuje od 24 września do 7 października i zapoznać się można z nią na oficjalnej stronie dyskontu.

Zobacz również: